Faith PJE Legacy Twenty Series [VIDEO]

173
Faith PJE Legacy Twenty Series

Skupiając się wyłącznie na historycznych kształtach korpusów gitar akustycznych Patricka Jamesa Eggle’a, najnowsza seria PJE Legacy wyznacza nową poprzeczkę dla profesjonalnej doskonałości.

Składająca się z modelu Mars drop-shoulder dreadnought (PJE Kanuga), Neptune baby-jumbo (PJE Saluda) oraz Earth orchestra-model (PJE Linville) linia modeli Legacy jest naprawdę wyjątkowa. Zobaczcie co na ich temat sądzą specjaliści z magazynu Guitarist!

Zaprezentowane w ubiegłym roku 2022 i oparte na uznanej, zaprojektowanej przez Patricka Jamesa Eggle’a serii Legacy, nowe, jubileuszowe modele Faith PJE serii Legacy “THE TWENTY” (FG20) zostały zbudowane dla uczczenia 20 lat od powstania projektu Faith Guitars w 2002 roku. Modele ‘THE TWENTY’ posiadają top z torrefowanego świerku kanadyjskiego Sitka Spruce, który jest używany we wszystkich gitarach Faith PJE Legacy Series, sparowany z najlepszym, książkowo dopasowanym i najwyższej jakości palisandrem indyjskim na spodzie i bokach.

Ekskluzywne modele Twenty Legacy Series na 20-lecie Faith Guitars

Każda gitara PJE Legacy THE TWENTY prezentuje szereg wyjątkowych ozdób unikalnych dla tych limitowanych modeli okolicznościowych, z wierzchami ozdobionymi obrzeżem z oszałamiającej muszli abalonu oraz krawędziami i tyłami oprawionymi w bogato figurowane lite drewno Koa otoczone fachowo inkrustowanym abalonem.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.faithguitars.com
Dystrybutor: https://www.facebook.com/Silesia.Music.Center