Pianino cyfrowe Roland Kiyola KF-10 w nowym kolorze

0

Nowe digital piano KIYOLA KF-10 to połączenie cyfrowej technologii i rzemieślniczej tradycji. Instrument te wykonany został dzięki współpracy firmy Roland z japońskim projektantem mebli Karimoku.

Roland zapowiedział właśnie nowe wykończenie kolorystyczne tego instrumentu w wersji Mocha Brown co z pewności ucieszy niektórych wyznawców ciemniejszego odcieniu drewna.

Dzięki nazwie, którą tłumaczy się jako “eleganckie i piękne”, pianino KIYOLA KF-10 jest wizualnie unikatem na rynku nowoczesnych pianin, oferując w pełni naturalną, ręcznie wykonywaną, drewnianą obudowę. Tymczasem obecność innowacyjnej technologii cyfrowej firmy Roland zapewnia wydajność, oczekiwaną przez grającego, zwłaszcza flagowe funkcje, a w tym modelowanie brzmienia fortepianowego SuperNATURAL, technologię dynamicznej detekcji poprzez nową klawiaturę PHA-50, bezprzewodową łączność Bluetooth® z ulubionymi aplikacjami muzycznymi oraz dynamiczny układ głośników, wypełniających dźwiękiem całe pomieszczenie. Pianino jest dostępne w wykończeniu orzechowym lub dębowym, wraz z pedałem i ergonomicznie zaprojektowaną ławeczką, więc model KIYOLA KF-10 jest cyfrowym instrumentem, który zadziwia i cieszy.

Więcej informacji na stronie pl.rolandeasteurope.com oraz uptone.pl/pianosynth

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj