Roland Kiyola KF-10: to już nie jest tylko instrument…

0

Nowe pianino KIYOLA KF-10 to jedna z ostatnich propozycji Rolanda w kategorii pianin cyfrowych. Nie da się jednak “nie zauważyć”, iż w posiadanie tego instrumentu chcieli by wejść również osoby, które na pianinie grać nie potrafią 🙂

Mamy tutaj do czynienia z cyfrową technologią połączoną z rzemieślniczą tradycją. Dzięki współpracy firmy Roland z japońskim projektantem mebli Karimoku, otrzymaliśmy niezwykłe połączenie formy i funkcji.

Dzięki nazwie, którą tłumaczy się jako “eleganckie i piękne”, pianino KIYOLA KF-10 jest wizualnie unikatem na rynku nowoczesnych pianin, oferując w pełni naturalną, ręcznie wykonywaną, drewnianą obudowę. Tymczasem obecność innowacyjnej technologii cyfrowej firmy Roland zapewnia wydajność, oczekiwaną przez grającego, zwłaszcza flagowe funkcje, jak modelowanie brzmienia fortepianowego SuperNATURAL, technologia dynamicznej detekcji poprzez nową klawiaturę PHA-50, bezprzewodowa łączność Bluetooth z ulubionymi aplikacjami muzycznymi oraz dynamiczny układ głośników, wypełniających dźwiękiem całe pomieszczenie.

Pianino jest dostępne w wykończeniu orzechowym lub dębowym. Wraz z pedałem i ergonomicznie zaprojektowaną ławeczką model KIYOLA KF-10 jest cyfrowym instrumentem, który prezentuje się naprawdę godnie.

Dystrybucja w Polsce: pl.rolandeasteurope.com
Strona producenta: pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here