Ketron SD9. Prezentacja instrumentu z fxmusic i Bartkiem Krzemińskim

0

Gdy na rynek wyszedł Ketron SD9, wielu nazwało go instrumentem wyjątkowym. Instrumentem, który zmieni postrzeganie segmentu tzw. keyboardów. To w pełni profesjonalne narzędzie może wiele. A wiedzę, jak go użyć, przybliży nam dystrybutor sprzętu, fxmusic oraz Bartek Krzemiński.

O instrumencie pisano od Australii, po najdalsze zakątki Wysp Hawajskich. Ketron SD9 poniekąd zrewolucjonizował rynek. Zupełnie nowe podejście do instrumentów zwanych “keyboardam”, inna charakterystyka brzmienia i interface, dzięki któremu artysta jest w stanie poprowadzić cały zespół.
O Ketron SD9 pisaliśmy w artykule KETRON SD9 – Keyboard do zadań specjalnych

Z racji niemałego zamieszania jakie wywołał Ketron, firma fxmusic, będąca polskim dystrybutorem marki, zaprasza nas wszystkich na warsztaty z wiedzy o SD9. Szkołę poprowadzi Bartek Krzemiński, muzyk, kompozytor i aranżer, znający wszystkie tajniki zarówno tego, jak i innych instrumentów tej kategorii.

Pełen grafik spotkań z Bartkiem, fxmusic i Ketronem znajdziecie w zdjęciu czołowym, jednak przypomnijmy:

  • 2 października – Salon Muzyczny – DEMO – godzina 16:00 – Piła
  • 3 października – Sklep Muzyczny – MUSIC CENTER – godzina 16:00 – Poznań
  • 4 października – Salon Muzyczny – MUZYCZNYKOMIS.PL – godzina 17:00 – Kutno
  • 5 października – Salon Muzyczny – CZAK MUSIC – godzina 16:00 – Tarnobrzeg

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.fxmusic.com.pl oraz na stronie wydarzenia Ketron Polska  www.facebook.com/events/112326332821549

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here