Roland TD-1KPX2. Firma prezentuje nowy zestaw elektronicznej perkusji!

0

Mobilność, mobilność i jeszcze raz mobilność! Może świat oszalał, a może tak po prostu musi być. Roland wpasowuje się w trend i tworzy zestaw, który weźmiesz wszędzie – niemalże dosłownie! Poznajcie nowy zestaw Roland TD-1KPX2.

Roland TD-1KPX2 wykorzystuje uznany design z TD-1KPX V-Drums Portable. Zaktualizowany pedał bębna basowego, słynne pady werbla i kotłów serii V-Pad z naciągiem siatkowym, dają naturalne odbicie, wrażenia z gry oraz samą grywalność. Dzięki szerszej powierzchni gry, pedał bębna basowego  można podłączyć pojedynczo lub podwójnie.

Innowacyjna, składana konstrukcja TD-1KPX2 umożliwia spakowanie statywu w ciągu zaledwie kilku sekund. Dzięki zupełnie nowemu podejściu do konstrukcji, perkusja staje się absolutnie mobilnym zestawem łatwym  do transportu i przechowywania – bez potrzeby zdejmowania padów i talerzy. Mimo lekkiej i kompaktowej konstrukcji, TD-1KPX2 gwarantuje wytrzymałość dla każdego artysty. Instalacja jest bardzo szybka i łatwa, co pozwala Wam grać na TD-1KPX2 w zasadzie wszędzie – w domu, na koncertach lub na próbach w studio. Wystarczy dodać stopę akustycznego bębna basowego i zacząć grać!

Więcej informacji znajdziecie na polskiej stronie producenta www.pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here