Nowe pianino cyfrowe Kawai KDP75

0

Miesiąc temu firma Kawai zaprezentowała światu nowe pianino cyfrowe KDP120, a dziś premiera nowego KDP75. Czym różni się od starszego brata?

Seria KDP marki Kawai to najbardziej przystępne cenowo pianina cyfrowe w ofercie japońskiego producenta jednocześnie oferując bardzo dobry poziom grywalności dzięki ulepszonej klawiaturze Responsive Hammer Compact, a także mnóstwem dodatków i funkcji z których ucieszą się zarówno najmłodsi czy początkujący jak i bardziej zaawansowani muzycy.

Główna różnica pomiędzy starszym zaledwie o miesiąc modelem KDP120 to mechanizm klawiatury. O ile w modelu KDP120 mamy klawiaturę Responsive Hammer Compact II tak w modelu KDP75 mamy Responsive Hammer Compact. Nieco prostsza, co oczywiście motywuje niższą cenę instrumentu, jednak nadal są to mechanizmy stojące na wysokim poziomie. Jest to oczywiście pełnowymiarowa i ważona klawiatura.

Warto także zaznaczyć, że jest on następcą modelu KDP70, który został okazany światu dwa lata temu i został rozszerzony o wiele nowych funkcji i możliwości.

Również w tym instrumencie zaimplementowano próbki brzmieniowe flagowego fortepianu koncertowego Shigeru Kawai SK-EX. Do tego wbudowane utwory lekcyjne (Alfred, Beyer, Burgmuller i Czerny), możliwości nagrywania i odtwarzania występów, metronom, podwójne gniazdo słuchawkowe, łączność USB czy możliwość sterowania aplikacjami za pomocą smartfona lub tabletu w tym Kawai Piano Remote.

Więcej szczegółów:
Producent: https://kawaius.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj