Nowe pianino cyfrowe Kawai KDP70

1

Firma KAWAI zapowiedziała właśnie wprowadzenie do swojej oferty nowego pianina cyfrowego Kawai KDP70. Nowy instrument tzw. klasy entry-level uzupełnia tą serię już o trzeci model.

Kawai KDP70 to najmłodszy i jednocześnie najprostszy model z serii KDP co jednak nie oznacza, że nie będzie warty uwagi. Wręcz przeciwnie. Będzie świetnym wyborem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z klawiaturą jednak już od początku chcą mieć do czynienia z bardzo dobrą i realistyczną klawiaturę i świetnymi brzmieniami jakie znajdziemy praktycznie we wszystkich pianinach tego producenta.

Instrument wyposażono w pełną 88-klawiszową klawiaturę z systemem młoteczkowym, ok. 15 brzmień w tym cztery brzmienia wysokiej klasy fortepianów (w tym także koncertowego modelu Kawai EX), mnóstwo funkcji edukacyjnych jak lekcje itp, rejestrator, metronom, 3 efekty Reverb, możliwość dzielenia klawiatury, ustawianie jej czułości i wiele więcej. Do tego oczywiście wbudowane głośniki, a także dwa wejścia słuchawkowe. Ma być także oferowane ze stołkiem w zestawie.

Prosty i nieprzekombinowany design w ciemnym wykończeniu będzie bardzo uniwersalną propozycją w praktycznie każdym pomieszczeniu.

Więcej szczegółów
Producent: http://kawaius.com/product/kdp70
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here