Pianino cyfrowe Kawai KDP120

2

Firma Kawai prezentuje pianino cyfrowe KDP120 – najnowszy dodatek do przystępnej cenowo serii pianin cyfrowych KDP i następcę niezwykle popularnego Kawai KDP110.

Model Kawai KDP120 oferuje ulepszoną klawiaturę Responsive Hammer Compact II, łączność Bluetooth MIDI i USB-MIDI z obsługą najnowszych aplikacji PianoRemote i PiaBookPlayer oraz wbudowany system głośnikowy z funkcją Low Volume Balance. Dodatkowo ulepszono też brzmienie wyjścia słuchawkowego SHS z opcją wyboru typu słuchawek.

Jedną z najważniejszych cech nowego modelu Kawai Digital Piano jest biblioteka brzmień zawierająca znakomite próbki flagowego fortepianu koncertowego Shigeru Kawai SK-EX, uważanego przez zawodowych pianistów i techników fortepianu za jeden z najlepszych instrumentów w swojej klasie.

Wszystkie 88 klawiszy tego wyjątkowego instrumentu zostało skrupulatnie nagranych, przeanalizowanych i wiernie odtworzonych jako cyfrowe próbki o wysokiej wierności. Nagrywanie każdego klawisza indywidualnie zachowuje bogaty charakter harmoniczny fortepianu koncertowego SK-EX i gwarantuje, że dźwięk słyszalny podczas gry na którymkolwiek z ważonych klawiszy KDP120 jest dokładnym odzwierciedleniem oryginalnego źródła akustycznego.

Kawai KDP120 dostępny będzie w kompaktowej obudowie w wykończeniu Premium Rosewood (palisander), Satin Black (satynowa czerń) i Satin White (satynowa biel).

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.kawai-global.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj