Kawai podczas NAMM Show 2019: Musisz zagrać, żeby poczuć!

0

Podczas NAMM Show, firma Kawai zaprezentowała praktycznie całą ofertę swoich instrumentów. Od akustycznych, koncertowych fortepianów, przez najnowsze modele hybrydowe na typowo cyfrowych pianinach kończąc.

Zobaczcie jak prezentowała się olbrzymia strefa tych świetnych instrumentów!

Oferta producenta prezentowała się naprawdę okazale. Każdy, kto odwiedził olbrzymią strefą wystawienniczą mógł wybierać w szerokiej gamie instrumentów. Od muzyków klasycznych po rozrywkowych, bez względu na poziom umiejętności i zaawansowania, każdy mógł wybrać i wypróbować instrument najlepszy dla siebie!


Na początek prezentujemy Wam wybitną turecką pianistkę klasyczną AyseDeniz Gokcin, która w niecodzienny sposób postanowiła wypróbować 10 fortepianów serii GL, GX oraz Shigeru Kawai. Od niewielkich gabinetowych, po instrumenty sceniczna na flagowych koncertowych modelach kończąc. Zobaczcie jak jej to wyszło 😉


Leon Thomasian to znany amerykański pianista i kompozytor. Dawkę swoich pianistycznych umiejętności postanowił zaprezentować przy koncertowym fortepianie Shigeru Kawai SK-EX, o którym pisaliśmy jakiś czas temu w artykule: https://uptone.pl/pianosynth/ivan-ilic-i-fortepian-koncertowy-shigeru-kawai-sk-ex


Zapowiadane przez nas pod koniec ubiegłego roku nowe wykończenia “Ebony Polish” w pianinach cyfrowych Kawai CA78 i CA98, zostały pokazane także podczas tegorocznych NAMM Show. Więcej o tych instrumentach przeczytacie tutaj: https://uptone.pl/pianosynth/kawai-ca98-i-ca78-wyjatkowe-pianina-w-wyjatkowym-hebanowym-wykonczeniu, a poniżej krótka ich prezentacja z NAMM2019:

Isha Love pianistka i kompozytorka lubująca się w gatunkach jazz, pop, r&b zaprezentowała swój najnowszy utwór “Leaves” na fortepianie Shigeru Kawai SK-EX. Posłuchajcie bo warto!


A tutaj mamy już fragment wyjątkowego duetu: Quennel Gaskins oraz James Epps, w towarzystwie nowego pianina Kawai ST-1, o którym kilka słów napiszemy wkrótce…


O nowym wykończeniu na biały połysk w modelu Kawai CS11, pisaliśmy w artykule: https://uptone.pl/pianosynth/kawai-cs11w-classic-series-w-lsniacej-bieli. Dziś możecie go zobaczyć na żywo podczas NAMM Show 2019:


Targi NAMM Show to poza prezentacją nowości sprzętowych, także wiele imprez towarzyszących. David Arnay, artysta związany na codzień z instrumentami marki Kawai i jego trio, wystąpili podczas 2019 NAMM Show podczas rozdania nagród Kawai Dealer Awards. Usłyszycie go przy fortepianie Shigeru Kawai SK-EX!


A tutaj świetny duet pianistyczny w składzie: Jake Silverman i Nicolas Hetko. Cześć swojego czasu postanowili spędzić przy pianinach Kawai serii K: K-300 i K-400. Posłuchajcie!

Poniżej jeszcze kilka innych filmów przygotowanych przez producenta podczas NAMMShow2019:

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.kawai-global.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here