Kawai CS11W (Classic Series) w lśniącej bieli!

0

Kolejny doskonały instrument Kawai CS11 w nowym, eleganckim, białym wykończeniu, które wzbogaci wizualnie waszą muzyczną przestrzeń!

Po serii CA (Concert Artist) przyszedł czas na CS (Classic Series) w nowej wersji kolorystycznej. Doskonały model pianina cyfrowego klasy premium, dostępny jest już nie tylko w wersji czarnej błyszczącej ale także w błyszczącej bieli, o co zabiegali sami zainteresowani muzycy.

Kawai CS11 to najwyższy model serii Classic. Oferuje najlepszy mechanizm działania klawiatury: Grand Feel II z drewnianymi klawiszami oraz specjalną powłoką antypośliwzgową Ivory i Ebony Touch, a ekspresyjna technologia Harmonic Imaging XL odpowiada za świetne brzmienia fortepianów Shigeru Kawai SK-EX oraz SK-5. Poza realistyczną akcją klawiatury i technologią dźwięku, Kawai CS11W oferuje także szereg wygodnych funkcji cyfrowych dostępnych z panelu kontrolnego. Panel ten można jednak łatwo ukryć, gdy nie jest używany, zachowując akustyczny wygląd instrumentu i pozwalając wykonawcom cieszyć się prostą przyjemnością grania muzyki bez wizualnego rozpraszania migających diod i rzędów przycisków.

Więcej szczegółów:
Producent: http://kawai.pl/portfolio/cs11
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here