Kawai CA98 i CA78: wyjątkowe pianina w wyjątkowym, hebanowym wykończeniu!

1

Dla wielu z Was, decydujących się na wyjątkowy instrument, ważny jest każdy detal. Kawai zdaje sobie z tego sprawę doskonale. W najnowszych i zaawansowanych modelach pianin cyfrowych serii Concert Artist: CA78 i CA98, producent wprowadził obłędne, hebanowe wykończenie!

Niby szczegół, a jakże istotny! Wyjątkowy instrument zasługuje na wyjątkowe wnętrze, w której ma się znaleźć, więc potencjalni nabywcy zwracają uwagę aby jego wygląd i styl świetnie się wkomponował w przestrzeń. Tym bardziej, że za te topowe instrumenty przyjdzie nam zapłacić ponad 11.000 zł! W tym momencie dostępne są już 4 opcje wykończenia: Premium Satin Black (CA98B), Premium Satin White (CA98W), Premium Rosewood (CA98R) inajnowsze Ebony Polish (CA98EP).

“Cieszymy się, że wprowadziliśmy hebanowe wykończenie do serii pianin cyfrowych Concert Artist. Jakość tego wykończenia jest absolutnie doskonała i świetnie pasuje do specyfikacji premium tych najwyższych modeli CA98 i CA78 “.

– komentuje Alan Palmer, Product Manager w Kawai America

Pamiętajmy oczywiście, że to co widzimy na zewnątrz jest tylko zapowiedzią tego co kryją wewnątrz, czyli niesamowite brzmienia i najnowocześniejsza technologia jaką Kawai zaimplementowała w swoje flagowe modele.

Nie będziemy się powtarzać bo oba instrumenty opisywaliśmy już dość szczegółowo w poniższych publikacjach:

Pianina cyfrowe Kawai CA78 i CA98 – technologia i jeszcze raz technologia!

Prezentacja najnowszych pianin cyfrowych Kawai CA78 i CA98

Więcej szczegółów:
Producent: www.kawai-global.com
Dystrybutor: www.silesiamusiccenter.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj