Kawai ES8 – więcej niż tylko cyfrowe pianino

0

Kiedy Kawai wypuszcza na rynek kolejne instrumenty, możecie być pewni, że nie zaprezentuje czegoś niedopracowanego. Podobnie było dwa lata temu z modelem ES8.

Poza byciem cyfrowym pianinem, powoduje szybsze bicie serca przy każdym wydobywanym z niego dźwięku…

Kawai ES8 to instrument oferujący szereg ciekawych rozwiązań, jak na te kilka lat wstecz. Wart około 6000 PLN, stanowi łakomy kąsek dla osób nie posiadających wypchanego po brzegi portfela. Jednak ES8 to instrument poza zasięgiem budżetowych pianin w cenach do 2000 PLN. Czym tak naprawdę się różni?

Przede wszystkim KAWAI ES8 to kwintesencja dbałości o każdy szczegół. Tak dźwiękowo i jak wizualnie, pianino prezentuje się nad wyraz profesjonalnie.
Wykorzystane technologie, takie jak klawiatura Hammer III z funkcją Left-Off, czy Harmonic Imaging XL, sprawiają że instrument jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wysublimowany gust poszukiwacza instrumentu idealnego.
Dzięki zastosowaniu funkcji Virtual Technician, KAWAI daje możliwość zmiany parametrów rezonansu, tłumienia czy odgłosów klawiszy i młoteczków. Sprawia to, że ES8 zbliżyło nas coraz bardziej do prawdziwego, akustycznego pianina jakie znamy.

Brzmienie KAWAI ES8 również zasługuje na fajerwerki. Pianino brzmi rzeczywiście subtelnie, a próbki w nim zastosowane, potrafią skutecznie podsycić nasz muzyczny apetyt.
Estetyka dźwięku to wysokich lotów niuanse, które jednak trzeba usłyszeć na żywo. Uwierzcie, że warto!

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.kawai.co.uk Dystrybutorem na Polskę jest firma www.silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here