Zestawy perkusyjne Pearl Drums w nowych wykończeniach

0

Pearl Drums zaczyna powoli odsłaniać nam nowe wykończenia zestawów perkusyjnych jakie pojawią się w 2021 roku. Na początek Pearl Export w kolorze Ember Down oraz Pearl Session Studio Select w kolorze New Scarlet Ash.

Zestawy Pearl Export to wybór wszystkich, którzy szukają jakości i brzmienia znanego z zestawów marki Pearl Drums w przystępnej cenie. Nic dziwnego zatem, że wciąż są jednymi z najczęściej wybieranymi zestawami tego producenta na świecie. Korpusy Pearla Exporta wykonane są z połączenia mahoniu oraz topoli sprawiając, że jest to jeden z najbardziej przystępnych zestawów hybrydowych na rynku! Łącznie użycie 6 warstw tworzy korpusy o grubości 7,5mm, które prezentują głośne, ciepłe i rockowe brzmienie, z duża ilością dołu oraz wybrzmieniem średniej długości.

Tak zapowiada się nowe wykończenie Ember Down, które będzie oferowane w serii Export w roku 2021:


Potrzebujesz perkusji do nagrywania? Zestawy Pearl Session Studio Select została właśnie w tym celu stworzone. Mieszanka afrykańskiego mahoniu i brzozy nadaje tym zestawom wyjątkowy ciepły i dźwięczny sound, a także mocny i głośny jeśli tego potrzeba. Nieco więcej pisaliśmy o nich TUTAJ.

Najnowsza propozycja kolorystyczna w tej serii to wykończenie New Scarlet Ash:

Dystrybucja: https://www.facebook.com/Silesia.Music.Center

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj