Gitarowe nowości marki Ibanez na rok 2021

2

Na oficjalnej stronie internetowej marki Ibanez można już znaleźć listę nowych modeli gitar elektrycznych, akustycznych, basowych oraz efektów, jakie pojawią się w sprzedaży w roku 2021.

Wśród nowości gitarowych pojawią się między innymi trzy nowe modele sygnowane: Paula Gilberta, Martina Millera i Paula Waggonera, ciekawe wersje wyposażenia i wykończenia w seriach RG, RGA, RGD i S, a także bardziej tradycyjnie zorientowanych liniach AZ i AR, czy modelach hollow-body z serii AF, AM i AS.

Ibanez FRM300 Paul Gilbert Signature

Oferta gitar akustycznych to głównie przystępne cenowo modele AE i AEG w atrakcyjnych wykończeniach, ale też sygnowany model Johna Gomma o oryginalnym, asymetrycznym kształcie pudła rezonansowego.

Ibanez JGM10 Jon Gomm Signature

Basistów ucieszy przede wszystkim obfitość wersji nieśmiertelnej linii SR (włączając w to zabójcze wykończenia z widokiem naturalnych słojów drewna!), pięcio i sześciostrunowe modele BTB, a fanów krótszej menzury – modele SRMD oraz miKro. Zdecydowanie największym hitem tego roku może być jednak seria bezgłówkowych basów EHB.

Ibanez EHB1000S Sea Foam Green Matte

Warto też zauważyć dwa nowe efekty z serii Mini: Booster oraz Phaser.

Wszystkie dotychczas ogłoszone nowości Ibaneza na rok 2021 znajdziecie tutaj:
https://www.ibanez.com/eu/news/detail/20201118171450.html

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj