Chris “Woody” Wood (Bastille) i jego hybrydowy zestaw perkusyjny!

0

Hybrydowe zestawy perkusyjne to instrumenty, które z dnia na dzień zyskują coraz większe grono fanów. Łącząc w sobie nowoczesne technologie, akustyczne brzmienie i mobilność podbijają sceny i serca perkusistów w błyskawicznym tempie. Dziś o swoim hybrydowym secie opowie Chris “Woody” Wood z Bastille.

“To trochę tak, jakbyś grał w klasy i jednocześnie robił ruchy ośmiornicy”. Takimi słowy Chris “Woody” Wood, wybitny brytyjski niezależny rockowiec Bastille, opisuje grę na swoim ogromnym zestawie hybrydowym.

Ekipa Rolanda odwiedziła zespół podczas trasy koncertowej po Ameryce Północnej. Efektem spotkania jest właśnie nagranie, które dziś dla Was przygotowaliśmy.

Roland SPD-SX

"To trochę tak, jakbyś grał w klasy i jednocześnie robił ruchy ośmiornicy”. W ten sposób Chris "Woody" Wood, wybitny brytyjski niezależny rockowiec Bastille, opisuje grę na swoim ogromnym zestawie hybrydowym. Podczas trasy koncertowej zespołu w Ameryce Północnej Woody zabrał nas za zestaw perkusyjny. W tym ekskluzywnym filmie wyjaśnia, w jaki sposób jego SPD-SX i zestaw hybrydowy wpływają dźwięk Bastille. Obejrzyj wywiad tutaj: https://youtu.be/TxaQpHi1i8g

Opublikowany przez Roland Polska Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Jak dowiecie się z opisu materiału:

“Woody odpowiedzialny jest za kultowe brzmienie, sample i loopy podczas każdego z koncertów zespołu. Niemal każdy centymetr zestawu muzyka opływa w  hybrydowy sprzęt, w tym wiele V-Padów Roland, triggerów RT i BT, KD-7, TM-2 czy SPD-SX.”

W tym ekskluzywnym filmie Chris “Woody” Wood wyjaśnia, w jaki sposób jego SPD-SX i zestaw hybrydowy wpływają dźwięk Bastille. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do obejrzenia nagrania zamieszczonego poniżej.

O perkusjach hybrydowych producenta, ich zastosowaniu i możliwościach pisaliśmy już wielokrotnie i uwierzcie nam – jest to temat niezwykle ciekawy i wciągający. Poświęćcie kilka minut i przeczytajcie te cztery publikacje. Gwarantujemy, że nie uznacie tego czasu za stracony 😉

Szczegóły techniczne na temat dostępnych możliwości sprzętowych jakie oferuje marka Roland, znajdziecie na dedykowanej stronie: https://www.roland.com/pl/promos/hybrid_drums/kit_configurator

Więcej szczegółów:
https://www.roland.com/pl

Perkusje hybrydowe w “muzyce elektronicznej…” [cz.I]

“Perkusje hybrydowe w muzyce POP” [cz.II]

Perkusja hybrydowa w gatunkach Rock i Metal…? cz.III

Perkusja hybrydowa: Od studia na scenę! cz.IV

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here