Znamy zespół supportujący występ Scorpions w Gdańsku

0

Zaciekawieni? I dobrze! Grupa Scorpions już 1 grudnia wystąpi w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu. Ich koncert poprzedzi występ jednego z najlepiej rokujących polskich zespołów metalowych – Nocnego Kochanka.

Nocny Kochanek to nie tylko dobra muzyka, ale przede wszystkim naprawdę ciekawe i niestandardowe teksty pełne dystansu do siebie i tego, co zawsze kojarzy się z heavy metalem. Fani formacji deklarują, że ich koncerty uzależniają i to uzależniają na tyle, że przejechanie kilkuset kilometrów na ich kolejny występ nie stanowi żadnego problemu.

Zespół ma na swoim koncie dwa albumy, debiutancki “Hewi Metal” oraz “Zdrajcy Metalu”. I to właśnie dzięki temu drugiemu wydawnictwu Nocny Kochanek podbił listy sprzedażowe w Polsce, detronizując takich artystów, jak: Metallica, Leonard Cohen, The Rolling Stones czy Sting. Jesienią twórcy “Zdrajców Metalu” rozpoczną drugą odsłonę swojej trasy koncertowej. Od końca września do połowy kwietnia odwiedzą pawie 50 miast w Polsce.

Koncert Scorpions, który poprzedzi występ Nocnego Kochanka, zaplanowany jest 1 grudnia w hali Ergo Arena. Więcej informacji szukajcie na www.uptone.pl/muzyka/scorpions-zagraja-w-polsce

A kilka słów o Nocnym Kochanku znajdziecie na  www.facebook.com/nocnykochanek. Przy okazji przypominamy, że zespół planuje niedługo koncert w gdańskim klubie B90 – więcej na www.uptone.pl/muzyka/nocny-kochanek-podbije-serca-w-gdansku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here