Scorpions zagrają w Polsce!

0

Jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów na świecie, Scorpions, w grudniu wystąpi na hali Ergo Arena w Trójmieście.

Po sukcesie trasy z okazji 50. rocznicy powstania i fenomenalnym występie podczas festiwalu w Oświęcimiu, formacja Scorpions po raz kolejny wyrusza na koncerty, które zaplanowano po obu stronach Atlantyku. Giganci rocka wystąpią także w hali ERGO ARENA na pograniczu Gdańska i Sopotu. 1 grudnia czeka nas więc spora dawka dobrego rocka! Występy odbędą się pod hasłem Crazy World Tour Dates. W sumie w czasie tegorocznego tournée dadzą ponad 40 koncertów w kilkunastu krajach świata.

Warto przypomnieć, że to właśnie do Scorpions należy rekord frekwencji na polskim koncercie. Blisko 800-tysięczny tłum bawił się pod Krakowem w ramach Inwazji Mocy w 2000 roku. Z całą pewnością wszystkie krajowe występy niemieckich gigantów obejrzało już na żywo ponad milion fanów.

W składzie Scorpions od 2003 roku znajduje się Polak, Paweł Mąciwoda, grający na gitarze basowej. Oprócz niego i do dzisiaj występujących założycieli zespołu – Klausa Meina i Rudolfa Schenkera – skład uzupełniają Matthias Jabs i Mikkey Dee. Warto się przekonać, że cała piątka wciąż trzyma naprawdę świetną formę.

Koncert Scorpions odbędzie się 1 grudnia 2017 roku w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu.

Bilety dostępne od 30 czerwca, od godziny 10:00 na bilety.imprezyprestige.com i www.ebilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju.

Więcej o zespole i wydarzeniu znajdziecie na www.facebook.com/Scorpionswww.facebook.com/events/439784016395758.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here