Interface Audio Focusrite iTrack One Pre

0

Piękne formy to coś, co przyciąga klientele. Ale Focusrite nie stawia jedynie na wygląd. Poznajcie całkiem nowy interface dla urządzeń z iOS na pokładzie.

Nie da się ukryć, że Focusrite stworzyło urządzenie iście piękne. iTrack One Pre, to sześcian o równych bokach i bardzo dobrze dobranych kolorach wyznaczających funkcjonalność interfacu. Jaskrawo-zielony kolor jaki użyto do podkreślenia tej innowacyjnej na rynku interfaców formy, to rzeczywiście świetny pomysł na bardzo mocną odmianę i oderwanie się od utartych standardów do jakich przyzwyczaili nas producencie. Focusrite iTrack One Pre prezentuje się wyśmienicie!

Na pokładzie urządzenia znajdziemy przedwzmacniacz wyposażony w wejście typu combo XLR/jack przy impedancji wejściowej 3 kOhm na mikrofon i 500 kOhm na gitarę. Ponadto znajdziemy pokrętło GAIN, włącznik zasilania Phantom +48V oraz dwie diody LED.

Focusrite iTrack One Pre oddaje nam do dyspozycji dwa porty USB typu micro-B. Służą one do podłączenia np. iPhona lub iPada. Jeśli jeden jest zajęty, drugi możemy wykorzystać jako port zasilający.

Więcej informacji na stronie producenta www.itrack.focusrite.com lub na stronie polskiego dystrybutora www.audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here