„Light Up!” – nowy singiel Gniewomira Tomczyka

0

Na początku tego tygodnia do sieci trafił nowy singiel Gniewomira Tomczyka. Utwór „Light Up!” dostępny jest w najważniejszych serwisach streamingowych.

Singiel „Light Up!” jest zapowiedzią płyty “Pieces of My Jurney”, która ukaże się jeszcze w tym roku. Wydawcą i dystrybutorem jest wytwórnia SOLITON.

„Życie muzyka to ciągłe balansowanie między dwoma stanami umysłu. Z jednej strony – zapalasz się, płoniesz, zdzierasz wszelkie zasłony, aby pokazać szczerość, emocje i prawdę na scenie. Blask reflektorów daje ucieczkę, odskocznię od nużącej codzienności. Z drugiej – występując przed publicznością zakładasz maskę, chowając część swoich zwykłych, ludzkich spraw tuż przed sceną, zaraz za kurtyną…
– tak o utworze “Light Up!” mówi Gniewomir Tomczyk.

Gniewomir Tomczyk to perkusista jazzowy, perkusista hybrydowy, pedagog. Skończył Akademię Muzyczną im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie perkusji jazzowej prowadzonej przez prof. Krzysztofa Przybyłowicza. Brał udział w licznych konkursach i festiwalach, np. Bielska Zadymka Jazzowa (2019r), Krokus Jazz Festiwal (2019r) czy Ogólnopolski Festiwal Rytmu Drum Battle (2008r), gdzie zdobył I Nagrodę.
Muzyk jest założycielem i liderem zespołu Gniewomir Tomczyk / Project. Wraz z projektem wydał dwie solowe płyty, “Quality Jazz Live”, “Event Horizon” oraz trzy single wraz z teledyskami: “Light Up!”, “Generation of Numbers” oraz “Mechanical Cats”. Współpracuje na stałe m.in. z zespołem elektronicznym XXANAXX, producentką MIN’t czy wokalistką Patrycją Zarychtą.

Więcej o artyście na https://www.facebook.com/gniewomirtomczyk/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj