Zadbaj o perkusję z DW x Drum Channel

0

Firma Drum Workshop postanowiła pomóc zamkniętym w domach perkusistom. Seria propozycji pozwoli wielbicielom walenia w gary efektywnie ćwiczyć, utrzymać zestaw w doskonałej kondycji czy poprawić technikę.

W jaki sposób producent chce pomóc perkusistom? Przede wszystkim przypominając im o swojej ofercie – zaczynając m.in. od popularnej serii Smart Practice.
Została ona stworzona w taki sposób, aby zapewnić perkusistom możliwość maksymalnego wykorzystania czasu ćwiczeń, przy jednoczesnym zminimalizowaniu hałasu. Znajdziecie tu np. pady DeadHead, kompletny zestaw ćwiczeniowy Go Anywhere ™ czy zaprojektowane przez Steve’a Smitha akcesoria z Signature Smart Practice.

Kolejny sposób na efektywne wykorzystanie czasu to przegląd i ulepszenie swojego zestawu. I tu firma Drum Workshop proponuje szeroką gamę fabrycznych akcesoriów, które pomogą naprawić lub wymienić zużyte elementy. Znajdziecie tu filce, sprężyny i głowice, systemy Quick-Release Wingnuts, MAG Throw-off a nawet poręczny uchwyt na smartfon lub słuchawki. Warto też wspomnieć o linii Factory Accessory, która ułatwi serwisowanie stopy.

Ostatnia koncepcja producenta, to coś, co nie wymaga od Was nakładu finansowego. Wystarczy, że zarejestrujecie się na www.drumchannel.com/ a zyskacie możliwość stania się członkiem globalnej społeczności serwisu Drum Channel z 30-dniowym nieograniczonym dostępem do wszystkich treści – lekcji, kursów, porad od profesjonalistów takich, jak Chad Smith, Gregg Bissonette, Charlie Watts, Chad Wackerman, Stewart Copeland, Terry Bozzio, Thomas Lang, Sheila E, Abe Laboriel Jr., Alec Gonzalez i wielu innych.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.dwdrums.com/
Dystrybutorhttps://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj