Kali Audio MM-6, czyli studyjna jakość dźwięku w Waszym salonie!

203
Kali-Audio-MM-6-Project-Mammoth

Najlepiej sprzedający się monitor studyjny Kali Audio LP-6 został zaktualizowany do użytku domowego jako MM-6. Wyposażony w łatwe połączenia z telewizorem, konsolą do gier, amplitunerem A/V i innymi systemami rozrywki, MM-6 zapewni studyjną jakość dźwięku w Waszym salonie!

Monitory Kali Audio to niezwykle popularne i precyzyjne dźwiękowo monitory studyjne kalifornijskiej firmy. Ich jakość, parametry brzmieniowe, a do tego bardzo atrakcyjna cena sprawiły, że odsłuchy te zdobywają ogromną popularność na całym świecie, a wspomniany LP-6 jest najlepiej sprzedającym się modelem w ofercie producenta.

KALI-Audio-LP6-V2-White
KALI Audio LP-6 V2 [White]

Płynąc na tej dobrej fali, inżynierowie z Kali Audio postanowili wyjść ze swoim brzmieniem do jeszcze szerszego grona użytkowników i zaproponować studyjną jakość brzmienia w naszym codziennym życiu. I tak na bazie popularnego LP-6 powstał model o zastosowaniu multimedialnym, czyli Kali Audio MM-6 Project Mammoth.

Kali-Audio-MM-6-Project-Mammoth

MM-6 posiada następujące wejścia:

  • Optyczne – do podłączania telewizora, systemu do gier lub wysokiej klasy sprzętu audio. Cyfrowe połączenie zapewnia czysty sygnał, którym można sterować za pomocą pilota.
  • RCA – do podłączania niemal każdego urządzenia z analogowym wyjściem audio. Wiele telewizorów i innych urządzeń posiada wyjście RCA. Te, które ich nie mają, mogą użyć niedrogiego konwertera z ich wyjścia na RCA.
  • S/PDIF – do podłączania komputera i sprzętu kina domowego. Jest to wejście cyfrowe, które zapewnia nieskazitelny dźwięk i może być sterowane za pomocą pilota.
  • XLR – do podłączania profesjonalnego sprzętu audio i łączenia MM-6 w pary stereo. Kabel XLR o długości 3 m jest dołączony do zestawu, jeśli kupisz parę monitorów!

MM-6 jest akustycznie identyczny z najlepiej sprzedającym się monitorem studyjnym LP-6. Monitory studyjne Kali można znaleźć w najlepszych studiach na całym świecie. Ich precyzja, moc i szczegółowość sprawiają, że są one najlepszym wyborem dla muzyków i producentów zdobywających nagrody GRAMMY, studiów filmowych i telewizyjnych oraz twórców pracujących w formatach immersyjnych, takich jak Dolby Atmos. Jeśli słuchałeś muzyki, oglądałeś coś w telewizji lub byłeś w kinie w ciągu ostatnich kilku lat, na pewno słyszałeś coś, co zostało wykonane na monitorach studyjnych Kali Audio. 

Oznacza to, że kiedy słuchasz MM-6, słyszysz rzeczy dokładnie tak, jak zamierzali ich twórcy. Nic nie jest tłumione i nic nie jest podkręcane. Wszystko będzie brzmiało z idealną klarownością, pozwalając ci zatopić się w doświadczeniu i cieszyć się nim tak w pełni, jak to tylko możliwe.

Kali-Audio-MM-6_remote

Sterowanie i łączność

MM-6 posiada graniczne ustawienia EQ, które pozwalają wybrać idealny dźwięk, niezależnie od tego, czy monitory znajdują się na statywach, na biurku, na kredensie, czy na półce z książkami. Niezależnie od tego, czy głośniki znajdują się pod ścianą, czy na środku pokoju, można uzyskać krystalicznie czysty dźwięk za pomocą jednego przełącznika. Możesz także dodać lub odjąć tony niskie i wysokie, aby jeszcze bardziej dostroić dźwięk.

Dołączony pilot zdalnego sterowania działa z wejściami cyfrowymi, dzięki czemu można łatwo kontrolować głośność głośników, nawet jeśli podłączone urządzenie nie pozwala na regulację głośności.

Kali Audio MM-6 będzie dostępne w listopadzie 2023. Sugerowana cena to 1.049 PLN za szt.

Specyfikacja techniczna:

Aktywny:

Tak

Klasa wzmacniacza:

D

Konfiguracja wzmacniacza:

Bi-Amp

Moc LF:

40 W

Moc HF:

40 W

Łączna moc:

80 W

Przetwornik LF:

6,5”

Przetwornik HF:

1” głośnik wysokotonowy z miękką kopułką

Odpowiedź częstotliwościowa: (-10 dB)

39 Hz – 25 kHz

Zakres częstotliwości: (±3 dB)

45 Hz – 21 kHz

Crossover:

1.5 kHz

SPL:

85 dB ciągły na 2.8 metra, 20 dB Headroom

Maks. SPL:

112 dB5

Wejścia:

1 x S/PDIF

1 x XLR

1 x RCA 

Czułość wejść TRS/XLR:

+4 dBu

Czułość wejścia RCA:

-10 dBV

   

Obudowa:

Przedni port “bassreflex”

Wysokość / szerokość / długość

35.9 cm / 22.2 cm / 26 cm

Waga:

7.05 kg

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kaliaudio.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl