Limitowana edycja serii efektów MXR ILOVEDUST – CARBON COPY oraz PHASE 90

0

MXR i Studio projektowe ILOVEDUST stworzyło absolutnie wyjątkową, absolutnie odjechaną i absolutnie niepowtarzalną limitowaną edycję efektów gitarowych. Przedstawiamy dwa modele – Carbon Copy i Phase 90 w zupełnie nowej odsłonie!

ILOVEDUST, to jedno z najlepszych studio projektowych na świecie. Ich projekty graficzne obiegły cały świat, a z ich prac korzystają największe organizacje i firmy.
Angielscy projektanci i tym razem nie zawiedli. Ich grafiki wylądowały również na znakomitych efektach MXR od Jim Dunlop.

Opatrzone grafikami studia efekty, to MXR Carbon Copy oraz MXR Phase 90.
Oba należą do grona niewielkich stompboxów. I tak, Carbon Copy to efekt przestrzenny delay oferujący opóźnienie aż do 600 ms, wyposażony również w True_bypass. Na jego panelu przednim znajdziecie trzy potencjometry: Regen, Mix, Delay oraz przełącznik MOD.

Jeśli chodzi zaś o Phase 90, to jest on klasycznym fazerem ze zmienną prędkością “fal”. Posiada tylko jeden potencjometr: Speed. Jego wielkość (brzmienia) polega jednak na głębi i absolutnie klasycznemu podejściu do tego rodzaju efektów. Jak widać, prostota czyni cuda.

Najważniejszą jednak zmianą w limitowanej serii są grafiki, którymi opatrzono efekty. Sprawdźcie sami…

Więcej szczegółów:
Producent: www.jimdunlop.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl
Studio projektowe: www.ilovedust.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here