Jak przełączać strony z nutami na tablecie bez użycia rąk?

0
kontrolery AirTurn

Używanie tabletów z dedykowanymi aplikacjami do przewracania nut zyskuje na popularności wśród muzyków, jednak nadal nie rozwiązuje jednego ważnego problemu, mianowicie wyeliminowania rąk, którymi musimy daną stronę zmienić. Z pomocą przychodzą kontrolery marki AirTurn!

Bardzo często podczas występów na żywo, muzycy korzystają z nut, tekstów lub różnego rodzaju podkładów. Przerzucanie wydrukowanych kartek jest niestety często problematyczne dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się aplikacje temu służące. Mimo digitalizacji, ręczna zmiana stron an tablecie lub smartfonie nie szczególnie różni się od przerzucania kartek, dlatego rozwiązaniem tego problemu mogą być ciekawe kontrolery amerykańskiej firmy AirTurn. Listę produktów AirTurn sprawdzisz: TUTAJ

Jednym z najpopularniejszych modeli jest AirTurn PEDPRO. Jest to prosty kontroler posiadający dwa przełączniki nożne, wbudowany akumulator na 150 godzin pracy oraz łączność Bluetooth 4.0. Działa on z większością popularnych aplikacji do nut, przewijania tekstu, telepromptowania, prezentacji slajdów i wielu innych. Dostępna aplikacja producenta na systemy MacOS/iOS pozwala na jeszcze dokładniejszą jego konfigurację według własnego zapotrzebowania.

airturn-pedpro


Kolejnym modelem wartym zainteresowania jest AirTurn DUO200. [Zobacz także AirTurn DUO500] Jest to tak samo jak PEDPRO kontroler z dwoma nożnymi przełącznikami, natomiast posiada możliwości i funkcje, które nie są dostępne w poprzednim modelu. Składa się on z nadajnika, do którego podłączone są przewodowo dwa przełączniki nożne. Kontroler posiada 6 różnych gotowych trybów pracy oraz tak jak poprzednik ma możliwość konfiguracji bezpośrednio z poziomu aplikacji.

AirTurn-DUO200

Sposób użycia kontrolerów AirTurn jest bardzo prosty. Wystarczy włączyć kontroler oraz bluetooth, w naszym urządzeniu mobilnym. Kontroler po chwili powinien pojawić się jako widoczny do połączenia. Następnie parujemy kontroler AirTurn z naszym urządzeniem mobilnym. Po włączeniu odpowiedniej aplikacji mamy możliwość sterowania jej już bezpośrednio z poziomu kontrolera.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.airturn.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj