Tierra CHILLI – ostra przyprawa do dźwięku!

0

CHILLI to jeden z siedmiu preampów mikrofonowych z serii Flavours hiszpańskiej firmy Tierra Audio. Czy warto przyprawić nim brzmienie mikrofonu? Zdecydowanie tak! Zwłaszcza, że oferowany jest teraz w promocyjnych zestawach!

Analogowe preampy mikrofonowe hiszpańskiej firmy Tierra Audio z serii Flavours oferowane są w 7 różnych “smakach”: Truffle, Cocoa, Mint, Chilli, Vanilla, Pepper oraz Salt. Każdy z nich w inny sposób wzbogaci brzmienie podłączonego doń mikrofonu, podnosząc jednocześnie jego sygnał przy zminimalizowaniu niepożądanych zniekształceń. O całej serii Flavours pisaliśmy TUTAJ.

Promocyjne-zestawy-z-Tierra-CHILLI

Jak wspomnieliśmy, model Tierra CHILLI oferowany jest teraz w zestawach promocyjnych z mikrofonami, przygotowanych przez firmę Audiostacja, dystrybutora sprzętu marki Tierra Audio w Polsce. Wszystkie szczegóły na temat promocji znajdziecie TUTAJ

UWAGA! Promocja jest ważna do 8.07.2022 lub do wyczerpania puli promocyjnej. Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto. Zestawy z preampami kupisz w dobrych sklepach muzycznych w kraju. Zobacz listę sklepów.

Jak “smakuje” Tierra CHILLI?

Energia, intensywność i prawdziwa dzikość – to wszystko czeka na Ciebie z tym niezwykle ostrym sprzętem! Nie można także pominąć technicznych aspektów: wzmocnienie na poziomie aż +51 dB, nacisk na parzyste harmoniczne oraz twarda kompresja szczytów to połączenie, które z pewnością przypadnie do gustu podcasterom, muzykom i wokalistom.

Więcej szczegółów
Producent: https://tierra.audio/flavours-preamps
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj