Znamy szczegóły warsztatów Seazone Music & Conference

0

SeaZone Music & Conference to trwające trzy dni wydarzenie skierowane do firm, instytucji oraz osób związanych z szeroko pojętym biznesem muzycznym.

Impreza jest jedną z niewielu w naszym kraju okazją, aby w jednym miejscu, w tak krótkim czasie poznać tylu ludzi “po fachu”, zyskać nowe wartościowe kontakty, poszerzyć doświadczenie oraz zdobyć moc wrażeń, wiedzy, emocji i inspiracji, które zwykle trzeba kolekcjonować długimi miesiącami, jak nie latami.

Wszystko to osiąga się podczas trwających trzy dni paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów i pokazów sprzętu odbywających się w kilku prestiżowych lokalizacjach i obiektach publicznych Sopotu.

Za organizację i koordynację warsztatów Seazone Music & Conference Sopot 2017 odpowiedzialny jest właściciel marki djSHOP.PL.

W przeciągu dwóch dni będziecie mogli wziąć udział w wykładach, prezentacjach, warsztatach i pokazach sprzętu muzycznego z praktycznie każdej kategorii, nie ważne, czy zajmujecie się home recordingiem, macie spore studio, miksujecie. Będziecie mieli okazję przetestować i porównać produkty ponad 40 liczących się na rynku marek, m.in. Novation, KRK, SSL, Cakewalk, Pioneer, Roland, Ableton, UDG, Genelec, AKAI, M-Audio, ADAM Audio i wieeeelu innych.

Nie chcę wam nic narzucać, ale czytając plan, myślę, że warto zastanowić się wzięciem wcześniejszego urlopu, jeśli coś absolutnie będzie wam stało na przeszkodzie, by przyjechać… W zamieszczonej pod postem grafice znajdziecie pełną listę dostępnych na festiwalu “zajęć praktycznych”.

SeaZone Music & Conference odbędzie się w Sopocie w dniach 8-10 czerwca!

Bilety w cenach 140zł i 220zł kupicie na www.biletomat.pl/konferencje/seazone-konferencja-showcase-warsztaty-targi-4999/.
Ceny te dotyczą drugiej puli biletów i obowiązują do 15. maja. Bilet na konferencję (wybrany dzień lub karnet dwudniowy) umożliwia uczestnictwo w panelach dyskusyjnych, warsztatach oraz #showcasefestiwal
Więcej o Seazone Music & Conference znajdziecie na www.uptone.pl/wydarzenie/seazone-music-conference-2017 oraz www.facebook.com/seazonesopot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here