KEF LS50 Wireless – bo parametry to nie wszystko

0

Gdy szukamy sprzętu odsłuchowego, idealnego dla naszych potrzeb, czasem warto spojrzeć o półkę wyżej i zapewnić sobie głośniki na lata. Takie, których nie wymienimy na “nowszy model”.

Wydaje się, że znalezienie sprzętu idealnego, nie jest możliwe. Bo przecież każdy ma inne preferencje, inny fundusz i zupełnie inne podejście do estetyki. Jeśli jednak spojrzymy na KEF LS50 Wireless, to zaczynamy rozumieć, że chyba znaleziono złoty środek w poszukiwaniu sprzętu idealnego. Nieidealna wydaje się być tylko cena, ale jeśli szukamy odsłuchu rzeczywiście najwyższej klasy, oznaczać to musi koszty – i nie małe!

KEF LS50 Wireless to bezprzewodowe głośniki o najwyższych parametrach, ale co istotniejsze, parametrach skorelowanych w taki sposób, by jakość dźwięku nie tylko dostrzegać na plakietce ze specyfikacją techniczną, a słyszeć ją w każdym miejscu i czasie. Zawsze wtedy gdy pragniemy posłuchać muzyki w najlepszej jakości.

Głośniki KEF charakteryzują się przede wszystkim idealnym zgraniem w czasie, dzięki zaawansowanej korekcji czasu w zwrotnicy DSP oraz unikalnym możliwościom przetwornika Uni-Q. Wysoka rozdzielczość możliwa jest dzięki standardowym wtykom RJ45 dla kabli łączeniowych między głośnikami oraz ekranowana skrętka Cat 6 poprawiająca przepustowość i zapas wydajności. Odrzucając w ten sposób szum i zapewniając zgodność elektromagnetyczną ale przede wszystkim pozwalając na wydobycie spójnej wysokiej jakości dźwięku w systemie LS50 Wireless.

O parametrach można by pisać długo. Jednak nie w tym rzecz. KEF LS50 to głośniki dla osób bardzo wymagających i oczekujących najwyższych doznań z słuchania muzyki Hi-Res. Naszym zdaniem, KEF LS50 Wireless posiada jakieś 9 925 powodów, dla których warto zapoznać się z ich możliwościami – czyli dokładnie tyle, ile kosztują.

Więcej informacji znajdziecie na polskiej stronie producenta www.kef.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here