ZVEX TB-2 – nietuzinkowa uroda w parze z funkcjonalnością

0

Sitko do zaparzania herbaty, a może zagubione ogniwo do bulbulatora? Nie, to nowy ZVEX TB-2 – innowacyjny mikrofon, który zabrzmi dopiero wtedy, kiedy niemal go połkniecie.

Nie brzmi zachęcająco? Na pierwszy rzut oka rzeczywiście urządzenie nie zapowiada się kusząco. Ot, zawieszone na trzech sprężynach sitko do zaparzania herbaty. Jeśli jednak zapoznacie się z załączonym filmem, szybko przekonacie się, że ZVEX TB-2 kryje w sobie coś naprawdę ciekawego.

Aby prawidłowo użyć mikrofonu, musicie – dosłownie – muskać go ustami. Co za tym idzie, dźwięk dochodzi do urządzenia niemal bezpośrednio i nie ma możliwości, by czysty, nieprzetworzony np. ampem dźwięk wydostał się poza jego obręb. TB-2 świetnie sprawdzi się też w momencie, kiedy chcecie odizolować ścieżkę wokalu od otoczenia. Dodatkowo brzmienie wydobywającego się dźwięku można łatwo zmienić za pomocą umieszczonego z tyłu przełącznika z filtrem wah-wah.

Warto też wiedzieć, że mikrofony wykonywane są ręcznie, a producent zaplanował mniej, niż 100 egzemplarzy. ZVEX TB – 2 kosztują obecnie 399 USD.

Więcej szczegółów:
Producent – www.zvex.com
Dystrybutor – www.firmamuzyczna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here