Brooklyn Micro Kit, kompaktowy zestaw perkusyjny od Gretsch Drums!

0

Gretsch Drums to kolejny producent, który wprowadza do oferty niezwykle kompaktowy zestaw perkusyjny. Poznajcie Brooklyn Micro Kit!

Idea, która przyświeca producentom zestawów perkusyjnych wydaje się być trafiona. Niewielkie rozmiary, szybki i łatwy montaż i zdecydowanie mniejszy ciężar niż w przypadku tradycyjnych zestawów. Takie rozwiązania sprawdzają się w małych klubach, salach prób, na ulicach czy w placówkach edukacyjnych. Oczywiście małe zestawy to także pewne ograniczenia ale coś kosztem czegoś. Czasami jednak jest to rozwiązanie optymalne i okazuje się, że jest dokładnie tym czego potrzebujemy!

Dziś mamy dla Was zestaw Gretsch Brooklyn Micro Kit. Jak sugeruje nazwa jest on inspirowany dobrze znaną i cenioną serią Brooklyn. Producent zapewnia także, że zestawy te gwarantują znane i legendarne brzmienie Gretsch. Czy tak jest faktycznie o tym zdecydują perkusiści, którzy zaczną testować ten nowy instrument. Na początek, krótka opinia Marka Guiliana.

Na ten moment zestaw dostępny jest w jednym wykończeniu Satin Grey i konfiguracji: 12×16” bass drum, 7×10” rack tom, 12×13” floor tom, oraz werbel 4.5×13”.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.gretschdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here