ZOOM U-22: Ultra-kompaktowy interfejs audio USB z zasilaniem bateryjnym

2
ZOOM U-22
ZOOM U-22

Popularność mobilnych interfejsów audio rośnie w siłę. Marka ZOOM znana głównie z przenośnych rejestratorów audio ma w swojej ofercie również przenośne interfejsy, a tytułowy U-22 jest ich najmniejszym przedstawicielem.

Oczywiście większość popularnych rejestratorów audio takich jak H6 czy H8 pełnią funkcję interfejsu doskonale o czym mieliśmy okazję się przekonać podczas licznych testów. Jednak czasami potrzebujemy jeszcze prostszych, mniejszych i tańszych rozwiązań, a U-22 wydaje się być idealnym towarzyszem do przenośnych i terenowych zastosowań.

ZOOM-U22
ZOOM U-22

Zoom U-22 Handy Audio Interface to mobilny interfejs audio stereo USB przeznaczony do komputerów PC i Mac, a także do iPhonów i iPadów. Wyposażony jest w zasilanie bateryjne 2x AA, a czas pracy na nich to ok. 4 godzin.

Wyposażono go w konwertery AD/DA o rozdzielczości 24 bit w zakresie częstotliwości 96 kHz. Wydajny przedwzmacniacz mikrofonowy znany z modelów H5 i H6, z wejściem combo XLR/Jack 6,3 mm, zasilanie phantom 48V, oraz wejście Hi-Z dla instrumentów o wysokiej impedancji. Na panelu przednim znajdziemy pokrętło Output, Gain, a pod spodem RCA L/R oraz wyjście słuchawkowe do monitoringu audio praktycznie bez opóźnień.

ZOOM U-22

Nagrywanie instrumentów, wokali, podcastów i wielu innych aplikacji przy użyciu U-22 jest wyjątkowo proste, a do tego w studyjnej jakości z jakiej znane są produkty marki ZOOM.

W komplecie z intefejsem znajdziecie kabel USB oraz kod aktywacyjny do pobrania oprogramowania Ableton Live 9 Lite.

Sugerowana cena: ok. 399 PLN

Porównaj całą serię interfejsów audio ZOOM serii U:

ZOOM-U-Series

Więcej szczegółów
Producent: https://zoomcorp.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj