Limitowany werbel TAMA 40th Anniversary Stewart Copeland

0
TAMA-SC145A40-40th-Anniversary-Stewart-Copeland-Limited-Edition-Signature-Snare-Drum
TAMA 40th Anniversary Stewart Copeland Limited Edition Signature Snare Drum: SC145A40

W tym roku mija 40 lat od kiedy Stewart Copeland został endorserem marki TAMA Drums. Z tej okazji producent wypuszcza mocno limitowaną edycję werbla. Poznajcie zatem Stewart Copeland Limited Edition Signature Snare Drum!

Jak wspomnieliśmy, w 2021 mija 40. rocznica współpracy Stewarta Copelanda z japońską marką TAMA Drums. Ale co zaskakujące, sympatia Stewarta z TAMĄ zaczęła się kilka lat wcześniej, w 1975 roku. Mieszkając w Londynie i pisząc recenzje zestawów perkusyjnhych dla lokalnego magazynu, Stewart otrzymał do zrecenzowania nowy zestaw perkusyjny Imperialstar firmy TAMA. Jako raczkująca firma perkusyjna w tamtym czasie, eksplodujący dźwięk i innowacja TAMA natychmiast podbiły serce Stewarta. Wreszcie bębny stworzone dla rockowego perkusisty. Stewart stwierdził, że musi mieć ten zestaw, a historia dalej zaczęła pisać się sama.

TAMA_Stewart_Copeland

W 2001 roku, powstał pierwszy sygnowany werbel Stewarta, który miał za zadanie odtworzyć rdzeń brzmienia perkusisty. Tak zrodził się model SC145, który szybko stał się obowiązkowym wyposażeniem najlepszych studiów nagraniowych na całym świecie. Klarowność bębna jest jego najbardziej unikalną cechą, przecinającą zgiełk reszty zespołu – dźwięk, który od samego początku intryguje i fascynuje świat muzyki.

Teraz, dwadzieścia lat później, świętując długoletnią współpracę powstał werbel 40th Anniversary Stewart Copeland Limited Edition Signature Snare Drum w ilości zaledwie 200 sztuk dostępnymi na całym świecie oznaczony symbolem SC145A40.

Rzadka i cenna powłoka z postarzanego mosiądzu zachowuje ten słynny dźwięk, jednocześnie oddając hołd korzeniom Stewarta. Piękny i żywy bęben, który jest godny tej długiej i wspólnej historii.

TAMA Stewart Copeland Signature Snare Drum 40th Anniversary Limited Model
TAMA Stewart Copeland Signature Snare Drum 40th Anniversary Limited Model

Specyfikacja techniczna:

  • Rozmiar: 14″x5”
  • Korpus: 1.5 mm mosiądz w wykończeniu “Antique”
  • Dodatki wizualne: dwie tabliczki znamionowe, jedna z autografem i druga w stylu egipskim
  • Lugi i obręcze: obręcz Die-Cast na górze oraz obręcz Steel Mighty (typu flanged) na dole – tak jak w pierwowzorze, 10 lugów typu MSL35,
  • Naciąg: Remo Coated Ambassador
  • Maszynka i sprężyny: mechanizm MLS50A/MLS50B dla 20 sprężyn Starclassic Carbon Steel (model MS20SN14S)

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj