Rusza Novation Battle! Rejestracja rozpoczęta!

0

Tegoroczna odsłona bardzo dobrze przyjętej imprezy Novation Battle, (wcześniej “Circuit Battle”) odbędzie 27.10.2018 w Łodzi podczas trwania festiwalu Soundedit!

Wszystkich śmiałków zapraszamy do rejestracji jako zawodnik, a tych mniej ośmielonych do rejestracji jako osoba oceniająca! 😀

Jeśli więc produkujesz muzykę i wykorzystujesz przy tym sprzęt Novation, a do tego chciałbyś zgarnąć fajne nagrody to rejestruj się i stawaj do bitwy! Jeżeli chciałbyś oceniać uczestników bitwy, to zarejestruj się jako oceniający i pomóż wyłonić finalistów Novation Battle!

Link do rejestracji TUTAJ:
http://novationbattle.pl/register

Ubiegłoroczne dwie edycje nosiły nazwę “Circuit Battle”, ponieważ dotyczyły wykorzystania w swoim setupie grooveboxa Novation Circuit. Tegoroczna edycja zostaje poszerzona o jakikolwiek sprzęt Novation (bez użycia komputera) – stąd NOVATION BATTLE. Finał odbędzie się w czasie festiwalu Soundedit Festival w Łodzi 27.10.2018.

Przypomnijmy jak było rok temu! 🙂

Występy będą oceniane przez czołowe postacie zarówno polskiej jaki i europejskiej sceny muzyki elektronicznej – warszawski artysta i producent – Andrzej Smolik, specjalista i ekspert do spraw produktów firmy Novation – Chris Calcutt (CALC), twórca projektu musoneo.pl – Maciej Polański oraz członek zespołu Pink Freud – Adam Milwiw-Baron.

Wystarczy się zarejestrować, wrzucić link do utworu, napisać z jakiego sprzętu korzystasz i tyle! A potem już tylko trzymać kciuki żeby trafić do finału 😉

Nagrody:

I miejsce – Novation Peak
II miejsce – Novation Circuit Mono Station
III miejsce – Novation Launchkey 49Mk2

Więcej szczegółów na stronie:
http://novationbattle.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here