Traktor DJ 2 dla iOS, macOS i Windows za darmo!

0

Zapowiadamy w styczniu i wreszcie jest. Traktor DJ 2 od Native Instrument na system iOS, macOS i Windows dostępny jest już do ściągnięcia za strony producenta i to za darmo!

Traktor to jeden z popularniejszych programów do DJ-ki. Prym wiedzie tu oczywiście najbardziej profesjonalna wersja Traktor Pro 3. Od kilku dni dostępna jest jednak zapowiadana na początku roku uproszczona wersja w postaci Traktor DJ 2, którą jak wspominaliśmy, możecie mieć za darmo. Wystarczy wejść na stronę producenta i ją pobrać: https://www.native-instruments.com/en/products/traktor/dj-software/traktor-dj-2. Jest to całkiem fajna opcja dla osób zaczynających swoją przygodę z DJ-owaniem.

Traktor DJ 2 współpracuje oczywiście z dedykowanymi kontrolerami MIDI i interfejsami audio jednak najciekawszą opcją w tym segmencie wydaje się być jego wersja na iPada, która prosto i szybko pozwala zacząć przygodą z programem.

Traktor DJ 2 jest dość prostą aplikacją, gdzie do dyspozycji otrzymujemy podstawowy zestaw narzędzi: dwa wirtualne odtwarzacze, mikser, bibliotekę do zarządzania utworami zapisanymi w pamięci naszego urządzenia, a także efekty i dodatkowe funkcje jak Sync, Hot Cue, Loop, Flux, Slicer itp. Dodatkowo będzie też możliwa integracja z SoundCloud Go+!

Program do pobrania znajduje się na stronie producenta (TUTAJ) lub App Store (TUTAJ)

Zapraszamy do kilku poniższych tutoriali video, w których poznacie możliwości tego programu:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here