TEST: mikrofon pojemnościowy Audio Technica AT2020 USB+

2
Audio-Technica AT2020 USB+
Audio-Technica AT2020 USB+

Audio-Technica AT2020 USB+ to niedrogi i prosty w obsłudze mikrofon pojemnościowy, który podłączamy bezpośrednio do komputera za pomocą gniazda USB. Jego przetestowania podjął się Piotrek, znany bloger muzyczny i twórca kanału Live-Act.

Czy ten mikrofon zaspokoi wasze potrzeby? Przekonacie się z poniższego video:

Mikrofon oferuje wysoko oceniany i nagradzany dźwięk modelu AT2020 z artykulacją i klarownością dobrej jakości, co spodoba się wokalistom, podcasterom, lektorom jak również osobom nagrywającym w terenie i w domu. AT2020USB+ posiada wbudowane gniazdo jack z kontrolą głośności, pozwalające na bezpośrednie monitorowanie sygnału mikrofonowego bez opóźnień.

Oferuje również kontrolę miksu, która łączy sygnał mikrofonu z wcześniej nagraną ścieżką. Charakterystyka kardioidalna mikrofonu oferuje doskonałe tłumienie pozaosiowe, podczas gdy przetwornik analogowo-cyfrowy o częstotliwości próbkowania równej 44.1/48 kHz przy 16 bitach zapewnia klarowną reprodukcję dźwięków.

Mikrofon jest kompatybilny z systemami Win10, Windows 7, Vista, XP, 2000 i Mac OS X. W zestawie znajdziemy trójnożny statyw biurkowy oraz długi kabel USB.

Jest to na pewno ciekawa propozycja dla homerecordingu.

Więcej szczegółów:
Producent: https://eu.audio-technica.com
Dystrybutor: https://konsbud-audio.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj