Samson XPD2 USB Digital Wireless: bezprzewodowy system mikrofonowy na USB!

0

Ciekawy, bezprzewodowy system mikrofonowy, przygotowała firma Samson. XPD2 USB Digital Wireless to propozycja dla wszystkich szukających prostej konfiguracji mikrofonu bezprzewodowego z urządzeniami, do których możemy podłączyć dedykowany odbiornik Bleutooth za pomocą gniazda USB.

Rozwiązanie bardzo proste i funkcjonalne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie potrzebujemy szybkich rozwiązań. Jak podaje producent, system ten znajdzie zastosowanie praktycznie w każdej sytuacji. Od występów na żywo, prezentacji, na produkcjach mobilnych kończąc.

Zestaw składa się z 3 elementów. Wspomnianego odbiornika USB RXD2 Bluetooth, za pomocą, którego możemy wpiąć się bezpośrednio do systemu nagłośnieniowego wyposażonego w gniazdo USB, do komputera typu PC, Mac, a także do telefonu z systemem Android lub iOS. Jednak w tym wypadku będziemy potrzebować odpowiedniej przejściówki/adaptera. Warto dodać, że odbiornik posiada gniazdo mini-jack, dzięki któremu możemy kontrolować sygnał jaki dostaje. Nadajnika PXD1, w formie bodypacka, oraz jednego z trzech mikrofonów do wyboru: Headset, lavalier lub doręczny.

Więcej szczegółów na stronach:
Producent: http://www.samsontech.com
Dystrybutor: http://www.samsonaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here