[TEST] Maciej Polański testuje innowacyjny i wszechstronny kontroler JOUE!

0

Za przetestowanie nowego kontrolera JOUE, zabrał się Maciej Polański z serwisu musoneo. Jeśli jesteście ciekawi jego opinii to zapraszamy do poniższego testu video!

Świetna jakość wykonania, kompatybilność z praktycznie każdym systemem i programem DAW oraz wyjątkowa technologia RFID (Radio-frequency identification), która wykorzystuje fale radiowe do przesyłania danych oraz zasilania układu elektronicznego stawiają ten kontroler na bardzo mocnej pozycji.

Jeśli dodamy do tego prostą konfigurację typu plug-and-play (podłącz i graj) oraz ogromną ilość modułów/nakładek kontrolnych, które możemy dowolnie zmieniać i to w czasie rzeczywistym, gdyż odpowiedź programu jest natychmiastowa, to mamy produkt, który jest w stanie mocno namieszać na rynku!

O tym niezwykłym urządzeniu pisaliśmy także szerzej TUTAJ: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/joue-essential-niezwykly-kontroler-midi, a teraz zapraszamy do obejrzenia testu!

Kontroler JOUE jest już dostępny w Polsce dzięki dystrybutorowi, firmie Soundstation.pl, a cena zaczyna się od 1675 zł w zależności od dodatkowych modułów/nakładek sterujących.

Więcej szczegółów:
Producent: www.play-joue.com
Dystrybutor: www.soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here