Universal Audio UAD 9.6 i nowe wtyczki!

0

Universal Audio wprowadza nową wersję oprogramowania UAD v9.6 oraz 4 nowe wtyczki dostępne dla sprzętu UAD-2 oraz interfejsów audio Universal Audio.

Najnowszy software, oprócz nowej, stworzonej przez UA wtyczki Century Tube Channel Strip, oferuje także wtyczki zaprojektowane przez programistów z firm takich jak Brainworx i Townsend Labs, które również bezpośrednio współpracują z Universal Audio.

Century Tube Channel Strip

Wtyczka nadaje instrumentom i wokalom lampowe brzmienie z niepowtarzalnym ciepłem i szczegółami, jakich może dostarczyć lampowy przedwzmacniacz mikrofonowy.

Suhr PT100 Amplifier

Wtyczka jest wersją oryginalnego modelu Suhr PT1000. Zawiera niestandardowy transformator na wyjściu typu “Plexi-style”, cztery lampy mocy EL-34 i sześć lamp przedwzmacniaczy 12AX7. Powstała w wyniku współpracy znanego projektanta wzmacniaczy Johna Suhr’a ze światowej sławy gitarzystą i miłośnikiem brzmień, którym jest Pete Thorn (współpracował m.in. z Chrisem Cornellem i Melissą Etheridge).

bx_masterdesk

Wtyczka zawiera kompletny zestaw analogowo brzmiących narzędzi do masteringu. Oferuje różne poziomy EQ, potężną kompresję, przetwarzanie M/S, czy zarządzanie basami oraz bazą stereo. Dzięki bx_masterdesk w prosty i szybki sposób nadasz ostateczny szlif swoim miksom.

Bill Putnam Microphone Collection

Wtyczka współpracuje z mikrofonem Townsend i udostępnia precyzyjne emulacje mikrofonów, które były używane przez samego Billa Putnama, założyciela firmy Universal Audio, do nagrań wielu znanych artystów z lat 50., 60. i 70. XX wieku, w tym takich sław jak Frank Sinatra, Nat King Cole czy The Beach Boys.
Emulacje wiernie modelują odpowiedź na transjenty, składowe harmoniczne oraz charakterystyki kierunkowości oryginalnych mikrofonów.

Więcej szczegółów:
Producent: www.uaudio.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl/nowe-wtyczki-universal-audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here