Joue Essential, niezwykły kontroler midi!

0

Nazwa wskazywałaby raczej na eksluzywną serię kosmetyków. Ekskluzywnie jest napewno ale tym razem bardzo muzycznie! Na rynek unikatowych rozwiązań wkracza francuski producent ze swoim przełomowym kontrolerem Joue Essential!

Firma zaprezentowała technologię, która może być wybawieniem dla wielu producentów muzycznych. Joue Essential oferuje praktycznie nieskończone możliwości tworzenia i wydobywania dźwięków, dzięki modułowej konstrukcji, pozwalającej zmieniać typ naszego kontroler w czasie rzeczywistym!

Urządzenie wykonano z wysokiej jakości drewna i metalu. Kontroler jest wyposażony w czuły na nacisk sensor, na którym umieszczamy moduły takie jak klawisze fortepianu, struny gitarowe, pady perkusyjne czy elementy sterowania 3D, które dają olbrzymie możliwości kreacji muzycznej.

Moduły są wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu, który przekazuje nawet najmniejszą zmianę ciśnienia do czujnika. Dzięki temu muzycy mogą używać naturalnych gestów, takich jak wibracje, zginanie i uderzenia normalnie zarezerwowane dla tradycyjnych instrumentów. Moduły można wymieniać w locie podczas pracy na żywo ponieważ przechowują w sobie informację o konfiguracji. Kontroler automatycznie wykrywa nowe moduły i wysyła dane MIDI, a co najważniejsze działa praktycznie z każdym programem typu DAW!

Sugerowana cena kontrolera to ok. 1999 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: www.play-joue.com
Dystrybucja: www.soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here