[TEST] CKMOVA Vocal X – bezprzewodowy zestaw mikrofonowy

0
CKMOVA-Vocal-X

Niedrogi i łatwy w użytkowaniu bezprzewodowy zestaw mikrofonowy CKMOVA Vocal X, to rozwiązanie dedykowane dla mobilnych dziennikarzy, youtuberów i twórców różnych treści. Jak sprawdził się w praktyce? Zapraszamy na test przygotowany przez Maćka Polańskiego.

W skład zestawu do bezprzewodowej transmisji dźwięku CKMOVA Vocal X V2 wchodzą dwa niewielkie nadajniki z wbudowanymi mikrofonami [CKMOVA Vocal X T] oraz odbiornik [CKMOVA Vocal X RX]. Warto zaznaczyć, że zestaw dostępny jest także w wersji z jednym nadajnikiem CKMOVA Vocal X V1. Każda z wersji dostępna jest w wersji czarnej lub białej do wyboru.

CKMOVA Vocal X V1W
CKMOVA Vocal X V1W [White]
Wszystkie urządzenia wyposażono w klipsy do montażu. Nadajniki można przypiąć np. do koszuli bez dodatkowego okablowania, ale z myślą o uzyskaniu lepszej jakości nagrań producent umieścił w zestawie dwa mikrofony krawatowe. W zestawie znajdziemy także kable do ładowania nadajników i odbiornika, kable zakończone parami złącz TRS oraz TRRS i TRS, a także osłonki przeciwwietrzne na wbudowane mikrofony.

CKMOVA Vocal X V2
CKMOVA Vocal X V2

Odbiornik został wyposażony w wyjście słuchawkowe, które pozwala na odsłuch sygnału w czasie rzeczywistym. Natężenie dźwięku można regulować za pomocą przycisków oznaczonych plusem i minusem na każdym z urządzeń. Producent zapewnia, że zestaw może działać nawet 10 godzin na wbudowanych bateriach, a czas ładowania wynosi 2,5 godziny. Nadajnik i odbiornik są tej samej wielkości, najdłuższy bok obudowy każdego mierzy 5,6 cm a waga nie przekracza 30g. Całość można łatwo spakować do będącego w zestawie etui. Cyfrowa transmisja odbywa się przy częstotliwości 2,4 GHz przy wykorzystaniu modulacji GFSK. Łączną latencję systemu obliczono na 5ms a jego zasięg wynosi do 100m. Deklarowany odstęp od szumu wynosi 80dB SPL. W ramach tej samej przestrzeni może pracować maksymalnie 9 zestawów CKMOVA Vocal X.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ckmova.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

Więcej newsów CKMOVATUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj