Śpiewać każdy może z RØDELink Performer Kit Karaoke Edition

0

No cóż, wygląda na to, że etap prawdziwego Karaoke i często nieudolnego choć zabawnego wtapiania się w gwiazdy muzyki rozrywkowej powoli się kończy. Nie chcemy krytykować, jednak należy jasno stwierdzić, że RØDE swoim nowym sprzętem robi nam troszkę krecią robotę, odbierając zabawę z nieudolności i często braku talentu.

Pewnie wszyscy znacie nagranie Jerzego Stuhra z festiwalu w Opolu z roku 1977? Mowa oczywiście o piosence “Śpiewać każdy może”, będącej swoistym hymnem osób pozbawionych talentu muzycznego, a jednocześnie chcących dobrze bawić się przy muzyce i z muzyką.

Do dnia dzisiejszego słuchając czyichś, często nietrafionych stylistycznie poczynań muzycznych na imprezach typu Karaoke, reagujemy uśmiechem klaszcząc głośno na cześć odważnego piosenkarza.

Niestety te czasu powoli się kończą.
Na dowód przedstawiamy nowy produkt o nazwie RØDELink Performer Kit Karaoke Edition.

Zestaw RØDELink Performer Kit Karaoke Edition wyposażony został w wysokiej jakości ręczny mikrofon pojemnościowy (TX-M2) i odbiornik stacjonarny z opatentowanym algorytmem Synthpersonator. Producent zapewnia, że oferta jest idealnym rozwiązaniem właśnie na imprezy typu karaoke.

Jak to działa”

Wystarczy wybrać wokalistę, którym chciałbyś “zabrzmieć”. Następnie z menu wybierz interesujący Cię podkład i zacznij śpiewać. Cała tajemnica tego “rewolucyjnego” urządzenia, to algorytm Synthpersonator cyfrowo przekształcający Twój głos w bliski oryginałowi głos wykonawcy danego przeboju.
Algorytm nie tylko dostosowuje barwę głosu ale i wprowadza korektę wysokości dźwięku i adaptuje część językową. Zatem jeśli nie znasz języka francuskiego, a chciałbyś zaśpiewać jakiś utwór np. Edith Piaf, to RØDELink Performer Kit Karaoke Edition chętnie Ci w tym pomoże.

Zestaw karaoke RØDELink Performer Kit Karaoke Edition jest w pełni kompatybilny z pozostałymi wersjami RODELink i działa od razu po wyjęciu z pudełka, bez konieczności wyboru kanału.

Zestaw Karaoke Edition Performer Kit dostarczany jest z mikrofonem TX-M2, RX-DESK-K, akumulatorem litowo-jonowym LB-1, uchwytem do mikrofonu, futerałem na mikrofon i kablem micro USB oraz 2-letnią rozszerzoną gwarancją.

Więcej info:
Producent: www.rode.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj