KORG iMono/Poly – syntezator i gra planszowa? To możliwe!

0

Początkowo informacja, którą właście Wam przekazujemy, brzmiała dość zabawnie. Bo czy nie jest takie połączenie dwóch legendarnych, lecz tak odmiennych tematów w jedną całość? Otóż potentat instrumentów muzycznych i twórca legendarnej gry stworzyli wspólny produkt. Jest nim zabawna, choć ciekawa aplikacja muzyczna KORG iMono/Poly.

Monopoly to najpopularniejsza na świecie gra planszowa, która na rynek trafiła już w roku  1935, utrzymując największą łączną liczbę graczy na świecie! Z tą samą nazwą co gra planszowa (prawie!), KORG iMono/Poly zapewnia nieoczekiwaną zabawę.

Jak to się stało? Otóż Monopoly nawiązał współpracę z KORG tworząc właśnie iMono/Poly! Dzięki projektowi, który daje poczucie grania w starą planszówkę, z pewnością sprawi, że Wasze muzyczne inspiracje staną się jeszcze większą przyjemnością. Zatem ciesz się nowymi syntezatorami w Monopoly × iMono/Poly!

Aplikacja iMono/Poly posiada te same funkcje, które znajdziemy w fizycznym instrumencie Korga, a jedynie szata graficzna sprawić ma, że poczujemy się jak w grze planszowej. No cóż, spróbujcie 🙂 Aplikacja do pobrania ze sklepu www.itunes.apple.com

Więcej info:
Producent: www.korg.com
Dystrybutor: www.korg.megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here