Softube Weiss EQ1 w formie wtyczki

0

Stało się. Kultowy equalizer, niepodzielny mistrz cyfrowych korektorów masteringowych Weiss EQ1 w końcu doczekał się swojej softwareowej wersji. Powitajcie Softube Weiss EQ1.

Cyfrowa kopia 1:1 w stosunku do fizycznego oryginału – tak o najnowszej wtyczce mówi firma Softube. Nie bez powodu Weiss Engineering EQ1 utrzymywał swoją pozycję na rynku od 1996 roku. Jego niezwykłe właściwości dźwiękowe i elastyczność jako Minimum Phase EQ, Linear Phase EQ czy Dynamic EQ uczyniły z urządzenia jeden z najbardziej cenionych korektorów na świecie.

Wtyczka Softube Weiss EQ1 przypieczętowuje to dziedzictwo – tym razem w formie oprogramowania.

Jak czytamy na stronie producenta, z połączenia hardware Weiss Engineering oraz środowiska Softube powstało coś oszałamiającego. Dołączając do Softube DS1-MK3, MM-1 i innych produktów powstałych w ramach współpracy Weiss + Softube, Softube Weiss EQ1 udowadnia, że szwajcarska i szwedzka inżynieria potrafi wynieść technologię na zupełnie nowy poziom.

„W swojej 25-letniej historii nasz cyfrowy korektor EQ1 stał się standardem dla inżynierów dźwięku na całym świecie. Jestem dumny, że Softube udało się przekształcić EQ1 we wtyczkę o doskonale odzwierciedlonej jakości dźwięku i ergonomii. Co więcej, software ulepsza znacznie niektóre funkcje”.
– Daniel Weiss, Prezes i założyciel Weiss Engineering Ltd.

Cena wtyczki w ofercie promocyjnej to €499.

Więcej szczegółów
Producenthttps://www.softube.com/
Dystrybutorhttps://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here