PDP 20th Anniversary Kit w trasie z Tonym Thaxton

0

Amerykański perkusista Tony Thaxton w styczniu wyruszył w trasę koncertową ze swoim indie-rockowym zespołem, Motion City Soundtrack. W trasie muzykowi towarzyszył nowy zestaw PDP 20th Anniversary kit.

Po trzyletniej przerwie Thaxton powrócił do grupy specjalnie na wyjątkową, ogólnoświatową trasę “So Long, Farewell Tour”. Do Motion City Soundtrack artysta dołączył w 2001 roku, mając swój wkład w 6 płyt studyjnych wydanych przez grupę na przestrzeni 11 lat.
Thaxton był również jednym z pierwszych endorserów marki PDP, reklamując firmę na równi z The Rev czy Brooksem Wackermanem.

Opisując zestaw PDP 20th Anniversary Tony powiedział:

“Byłem bardziej niż zdumiony, dowiadując się, że jestem pierwszą osobą, w której ręce wpadł PDP 20th Anniversary kit…….. Zestaw jest po prostu niesamowity. Ich matowo-błyszczące wykończenie wygląda tak wspaniale w zestawieniu z brązowym hardware … No i oczywiście, że brzmią niesamowicie, ale to akurat nie jest niespodzianka!”

Klonowy zestaw pokryty jest matowym czarnym lakierem z błyszczącym pasem pośrodku. Set wyposażono w przyjazny muzykowi hardware w wykończeniu antique bronze – STM™ (Suspension Tom Mounts) True-Pitch™ Tuning, podwójne lugi, logo LTD i wiele innych. Do setu dostępny jest także dedykowany werbel wykonany z 10-cio warstwowej klonowej sklejki. Instrument wyposażono w technologie MAG throw-off, True-Pitch™ Tuning, 2.3mm obręcze i naciągi Remo.

Jeśli chcecie wiedzieć jeszcze więcej, zapraszamy do innych publikacji naNAMM 2020: Pacific Drums zapowiada nowy zestaw i werbel PDP 20th Anniversary.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.pacificdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj