Softube Console 1 z wtyczką British Class A za free!

0

Softube Console 1 zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę w studiu bazującym na oprogramowaniu DAW. Do końca kwietnia ten sprzętowy sterownik dostępny jest w promocji z cenioną na całym świecie wtyczką British Class A!

Kontrola naszego programu DAW, czy realizacji komputerowego miksu za pomocą touchpada czy myszki nie należy do najprzyjemniejszych i intuicyjnych czynności! O wszechstronnym urządzeniu Console 1 pisaliśmy już w teście: https://uptone.pl/studio/sprzet-studio/test-softube-console-1-mikser-nowej-generacji.

Dziś kolejna dobra informacja! Jak podaje dystrybutor marki Softube w Polsce, firma Audiostacja, do końca kwietnia przy jego zakupie otrzymacie za darmo cenioną na całym świecie wtyczkę British Class A, czyli zaoszczędzicie ok 850 zł!

Zasady promocji:

  1. W autoryzowanym sklepie kup sterownik Console 1 i wyślij wiadomość e-mail na adres: [email protected]. W wiadomości podaj swoje imię i nazwisko oraz identyfikator iLok.
  2. Po weryfikacji przez producenta poprawności i daty zakupu, otrzymasz licencję BCA.
  3. Promocja obejmuje klientów, którzy kupili Console 1 po dniu 01.01.2019.
  4. Promocja trwa do 30.04.2019.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.softube.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

British Class A to channel strip opracowany na bazie legendarnego brytyjskiego sprzętu z lat 60. i początku lat 70. Jak czytamy na stronie producenta: “wtyczka oferuje kolekcję najbardziej pożądanych i charakterystycznie brzmiących urządzeń studyjnych. Pozwala nadać ścieżkom efekt tłustego crunchu transformatora stopnia wejściowego, uzyskać wspaniałe brzmienie przy pomocy słodkiego niczym miód korektora, czy też kontrolować dynamikę przy pomocy muzykalnego kompresora.”

CONSOLE 1, w dużym skrócie, to najnowszej generacji mikser, będący głównym punktem studia bazującego na oprogramowaniu DAW. Pozwala m.in. na szybkie przełączanie się pomiędzy ścieżkami, regulację bramki, EQ i kompresora. Każdy parametr ma odpowiadające mu sprzętowe pokrętło lub przycisk. Liczba ścieżek jest nieograniczona, zamiana parametrów może zostać zautomatyzowana, a wszystkie Twoje ustawienia są zapisywane w projekcie DAW w celu ich całkowitego przywołania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here