Richard Chycki o swojej pracy i monitorach Genelec The Ones…

0

Richard Chycki, producent i reżyser dźwięku ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Dream Theater, Alice Cooper czy Aerosmith. Zapraszamy do materiału przygotowanego przez firmę Genelec, w którym dzieli się kawałkiem swojego życia zawodowego… 🙂

Rickard Chycki pracuje w branży muzycznej już ponad 30 lat. Pochodził z rodziny o sporych tradycjach muzycznych, więc jego start w tej branży był dość naturalnym zjawiskiem. Co ciekawe, zaczął nagrywać już jako nastolatek! Dziś jego nazwisko jest marką samą w sobie. Częsta zmiana lokalizacji, w których pracuje powoduje także zmianę otoczenia akustycznego.

Z poniższego materiału video dowiecie się nie tylko ciekawych epizodów z jego życia zawodowego ale także jego sprzętowych wyborów. Dowiecie się dlaczego postawił na monitory marki Genelec, w tym przede wszystkim na model Genelec 8351S oraz jak ważną rolę w jego pracy odgrywa oprogramowanie Genelec GLM przeznaczone do kalibracji akustycznej izarządzania monitorami studyjnymi Genelec serii SAM (Smart Active Monitor) z procesorami DSP.

Cały artykuł przeczytacie na stronie: https://www.genelec.com/mix-engineer-and-producer-richard-chycki

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.genelec.com
Dystrybutor: https://marki.konsbud-audio.pl/genelec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj