Nowy JOYO R-12 Band Controller

0

W ostatnim czasie, firma Joyo zaprezentowała już chyba wszystko co można było pokazać ze świata efektów gitarowych. Jak się okazuje to jeszcze nie koniec! Dziś mamy dla Was kolejny świecący efekt z tej serii, nazwany R-12 Band Controller będący graficznym rozbudowanym gitarowym EQ.

Najnowszy R-12 Band Controller to bardzo czytelny i według producenta banalnie prosty w obsłudze gitarowy EQ, który znajdzie dla siebie miejsce zarówno na scenie jak i w studio.
Dzięki 10 podświetlanym suwakom, pomoże on w kształtowaniu brzmienia zarówno gitary elektrycznej jak i basu – bez względu na ilość strun!
Będzie również znakomitym wsparciem dla zespołu stanowiąc ostatni odcinek “muzycznego układu pokarmowego”, dzięki czemu pozwoli na wycięcie czy też podniesienie pewnych częstotliwości.
R-12 może być również narzędziem kontrolującym sygnał wejściowy zajmując odpowiednie miejsce w pedalboardzie.

R-12 Band Controller oferuje korekcję zakresu częstotliwości od 31,25 Hz do 16 Hz.
Ponadto, dzięki diodom LED sprawdzi się na wspomnianej wcześniej scenie, gdyż nawet w egipskich ciemnościach jego interfejs pozostanie bardzo czytelny.

Ostatnią zaletą R-12 Band Controller jest oczywiście cena.
Chińczycy postawili (jak zwykle) na ilość, co sprawia że mogą pozwolić sobie na maksymalne obniżenie ceny końcowej, która wynosi około 380 zł.
Nieprawdopodobne? A jednak!

Specyfikacja techniczna

  • Wymiary: 125*78.5*48 mm
  • Waga: 316 g
  • Impedancja na wejściu: 1MΩ
  • Impedancja na wyjściu: 100Ω
  • Zasilanie: DC 9V
  • True Bypass

Więcej szczegółów
Producent: www.joyoaudio.com/en
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here