Słuchawki Neumann NDH 30 już dostępne w Polsce!

0
Słuchawki-studyjne-Neumann-NDH-30

Jak informuje firma Aplauz Audio, dystrybutor marki Neumann.Berlin w Polsce, na naszym rynku są już dostępne najnowsze słuchawki studyjne NDH 30. Czym różnią się od modelu NDH 20?

W odróżnieniu od poprzedniego modelu NDH 20 (który testowaliśmy dla Was TUTAJ), oferującego znakomitą izolację akustyczną dzięki szczelnej, zamkniętej konstrukcji, słuchawki NDH 30 mają otwarte muszle, których konstrukcja ma oferować odsłuch maksymalnie zbliżony do dźwięku monitorów studyjnych Neumann, cechując się liniową reprodukcją dźwięku i realistyczną panorama stereo.

Sugerowana cena słuchawek Neumann NDH 30: 3149 PLN

“Chcieliśmy stworzyć słuchawki, które są w pełni niezawodne i dają pewność potrzebną do podejmowania właściwych decyzji. NDH 30 poinformują Cię dokładnie, czy Twój bas jest zbyt głośny lub czy Twój wokal wymaga desybilizacji. Rozdzielczość przestrzenna jest również znakomita, ponieważ przetworniki są wykonane z ekstremalnie niskimi tolerancjami. A ponieważ NDH 30 są wyposażone w symetryczny kabel, separacja kanałów jest jeszcze lepsza.”

– komentuje Sebastian Schmitz z firmy Neumann.Berlin

Te otwarte słuchawki studyjne klasy referencyjnej powstały z myślą o najbardziej wymagających zastosowaniach miksowania i masteringu zarówno w formatach stereo, jak i przestrzennych. Co warto zaznaczyć, zostały perfekcyjnie zestrojone za pomocą narzędzia kalibracyjnego MA 1 Automatic Monitor Alignment [pisaliśmy o nim TUTAJ] i oferują brzmienie wzorowane na monitorach Neumanna.

Więcej na ich temat w poniższym artykule:

Nowość: Neumann NDH 30 – otwarte słuchawki studyjne!

Więcej szczegółów
Producent: https://en-de.neumann.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj