sE Electronics V7 SWITCH: “twardy zawodnik” jeszcze lepszy!

0

sE Electronics V7 SWITCH to najnowsza wersja zdobywcy tegorocznej nagrody TEC Awards 2022 w kategorii “Mikrofony – wzmocnienie dźwięku”, superkardioidalnego dynamicznego mikrofonu ręcznego V7. Co nowego ma do zaoferowania?

Ten dobrze już znany “twardy zawodnik” został wyposażony w nowej wersji w blokowany przełącznik – SWITCH :), dzięki któremu zwiększa się jego zastosowanie. Mikrofon można wykorzystać w różnorodnych sytuacjach, takich jak talkback, jako mikrofon w osobistym zestawie nagłośnieniowym na próbach dźwięku, w miejscach kultu i wielu innych sytuacjach.

Przełącznik szczególnie przyda się wtedy, gdy zależy nam, by mikrofon nie został przypadkowo wyciszony w środku występu. Dzięki konstrukcji opartej o kontaktron, przełącznik zapewnia najniższy w swojej klasie szum przenoszenia oraz bezgłośną, pozbawioną kliknięć pracę. Korzystanie z niego nie będzie słyszalne przez sieć zasilającą lub monitory. Co więcej, próżniowe styki zapewniają niezawodne działanie w wymagających warunkach koncertowych przez wiele lat.

seelectronics-v7-switch

Poza tym zawiera to, co jest już dobrze znane z modelu V7: dużo wzmocnienia przed sprzężeniem, wyjątkowe tłumienie pozaosiowe i ścięta krawędź zabezpieczająca przed upadkiem. Tak, jak wszystkie mikrofony z rodziny V7, V7 SWITCH został skonstruowany z myślą o wydajności, trwałości i czystym otwartym dźwięku, który doskonale uchwyci głos oraz instrumenty w najbardziej naturalny sposób.

sE Electronics V7 SWITCH ma być dostępny w Polsce już na początku sierpnia 2022 w sugerowanej cenie: 569 PLN

Więcej szczegółów
Producent: https://seelectronics.com/v7-switch
Dystrybutor: https://audiostacja.pl/v7-switch

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj