Sennheiser MKE 200 – nowy mikrofon do mobilnych zastosowań

0

Przepis na lepszy dźwięk do waszego video? Może najnowszy Sennheiser MKE 200. Ten kompaktowy i wyjątkowo mobilny mikrofon zmieni wasz smartfon, aparat czy nawet tablet w profesjonalne narzędzie rejestrujące do tego nie wymagające żadnej specjalistycznej wiedzy. Podłączasz i nagrywasz!

Sennheiser, będąc czołowym producentem profesjonalnych rozwiązań audio, zaprezentował nowy kompaktowy mikrofon MKE 200, który posiada wszystkie cechy niezbędne do tworzenia wideo z doskonałym dźwiękiem. Mikrofon może być używany nie tylko z lustrzanką cyfrową lub aparatem bezlusterkowym, ale także ze smartfonem. Z MKE 200 wszystko jest proste: wystarczy go zamontować, podłączyć i można tworzyć produkcje wideo z zaawansowanym dźwiękiem.

Zobaczcie spor reklamowy nowego mikrofonu:

Dzięki MKE 200 możesz ulepszyć swoje nagrania, używając produktu firmy, której ufają profesjonaliści. Mikrofon jest niezwykle łatwy w użyciu i od razu uwidacznia dużą różnicę w jakości audio w porównaniu z mikrofonem wbudowanym w aparat lub smartfon” – powiedział Tobias von Allwörden z Sennheiser, który jest odpowiedzialny za portfolio produktów audio-wideo.

Przepis na lepszy dźwięk

Głównym czynnikiem, sprawiającym, że MKE 200 rejestruje dźwięk wysokiej jakości, jest zastosowana kapsuła. Nowy mikrofon został wyposażony w kapsułę kierunkową, która zapewnia precyzyjne nagrywanie dźwięku, pochodzącego z kierunku, w którym filmujesz, natomiast dźwięki poboczne na nagraniu są stonowane. W ten sposób, gdy mówi się do kamery, dźwięk jest zawsze czysty, a głos wyraźny. Kapsuła jest zamontowana na uchwycie antywstrząsowym, co sprawia, że wszelkie szumy związane z obsługą — szmery, które pojawiają się podczas dotykania aparatu lub smartfona — nie wpływają na rejestrowany przez mikrofon dźwięk.

Zapomnij o szumie wiatru

Jedną z największych przeszkód podczas regularnego filmowania w plenerze za pomocą aparatu lub smartfona jest szum wiatru. Jednak MKE 200 gwarantuje czysty i ostry dźwięk, dzięki futrzanej osłonie przeciwwietrznej. Podczas filmowania wewnątrz, specjalna obudowa mikrofonu zapewnia wystarczającą ochronę przed podmuchami wiatru.

Kompaktowy towarzysz

MKE 200 działa bez baterii, jest lekki i ma uchwyt antywstrząsowy wewnątrz obudowy, a nie na zewnątrz, jak wiele innych mikrofonów. Gwarantuje to wytrzymałość, poręczność i dobre wyważenie konstrukcji, co ma znaczenie dla stabilizacji obrazu podczas nagrywania z użyciem gimbala.

Świetne akcesoria w komplecie

MKE 200 jest sprzedawany w komplecie z futrzaną osłoną przeciwwietrzną, dwoma nakręcanymi kablami połączeniowymi do lustrzanek cyfrowych lub aparatów bezlusterkowych (kabel TRS 3,5 mm) i smartfonów (kabel TRRS 3,5 mm) oraz etui do przechowywania.

UWAGA! MKE 200 będzie dostępny w Polsce ju w pierwszej połowie września w katalogowej cenie detalicznej 439 pln!

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj