AccuScan – bezpieczeństwo imprez masowych i nie tylko…

1

Wszyscy wiemy, jak w dobie pandemii koronawirusa, ważne jest nasze wspólne bezpieczeństwo. Szczególnie ważne jest ono w miejscach publicznych, gdzie gromadzi się większa ilość osób np. podczas imprez masowych. Z pomocą przychodzi najnowsze rozwiązanie AccuScan od Angekis.

Identyfikacja, kontrola dostępu, temperatury Accuscan

Zapewnienie bezpiecznej pracy i przestrzeni, w której przebywamy jest obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek. Będący w dystrybucji ESS Audio producent profesjonalnych kamer PTZ – Angekis  z myślą o obecnej sytuacji wprowadziła na rynek zintegrowany system zdalnego automatycznego pomiaru temperatury. Accuscan to pierwsza linia obrony dla biur, sklepów, fabryk i instytucji publicznych.

Wydajnie i dokładnie skanuje temperaturę np. w wejściu do budynku. W połączeniu z rozpoznawaniem twarzy (również z założoną maseczką ochronną) może automatycznie akceptować lub odrzucać dostęp na podstawie tożsamości i / lub temperatury osoby. Angekis Accuscan zapewnia integrację z bramkami wejściowymi, pracę z serwerem lub chmurą danych oraz profesjonalne oprogramowanie do analizy pomiarów i weryfikacji tożsamości.

Urządzenie dysponuje 10.1 calowym dotykowym monitorem, wbudowanym najwyższej jakości sensorem medycznym do pomiaru temperatury z dokładnością do +/- 0,2 stopnia C i czasem pomiaru poniżej 300 ms, kamerą oferującą 2 miliony pikseli, zdolną do precyzyjnego rozpoznawania twarzy oraz pracy z modułem kart ID/IC. AccuScan może działać jako samodzielne urządzenie lub część większego systemu sieciowego. Opcjonalne oprogramowanie do zarządzania umożliwia centralne sterowanie i monitorowanie do nawet 1000 urządzeń. Rejestruje temperaturę oraz wykrywa twarz w ciągu 0,5 sekundy i przetwarza do 30 osób na minutę.

Do dyspozycji są akcesoria montażowe do instalacji na ścianie, biurku, bramkach dostępowych lub do postawienia na ziemi.

Więcej szczegółów
Producent:
Dystrybutor:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here