Sennheiser Focusmic Digital – nowy mikrofon dla Vlogerów i mobilnych dziennikarzy

0

Firma Sennheiser wychodzi naprzeciw coraz większemu trendowi mobilnego dziennikarstwa. Tym razem producent zaprezentował światu Focusmic Digital – kolejny mikrofon skierowany do osób zajmujących się produkcją materiałów video przy użyciu urządzeń mobilnych.

Focusmic Digital powstał przede wszystkim z myślą o profesjonalistach, jednak równie dobrze przyda się osobom hobbystycznie zajmującymi się np. prowadzeniem vlogów czy podcastów.

Sennheiser Focusmic Digital jest mikrofonem typu minishotgun (możliwość obrotu aż do 270°), wyposażonym w konwerter A/D Apogee PureDigital oraz certyfikowane złącze lightning. Mikrofon efektywnie tłumi szumy boczne, pozwalając na nagrywanie kierunkowego dźwięku nawet w głośnym otoczeniu. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z iPhonami (model SE i wyżej) i komputerami klasy Mac oraz PC.

Do pełnej obsługi mikrofonu firma Apogee stworzyła dwie bezpłatne aplikacje: Maestro oraz MetaRecorder. Pomogą one idealnie dostosować pracę urządzenia do bliskich i odległych źródeł dźwięku oraz wyregulować czułość i poziom wzmocnienia sygnału.

Sennheiser Focusmic Digital w sprzedaży pojawi się w drugim kwartale 2018.

Więcej o mikrofonach znajdziecie na stronie producenta www.sennheiser.com oraz oraz na stronie polskiego dystrybutora www.sennheiser.pl / www.aplauzaudio.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here